Prýgl neboli Brněnská přehrada má co nabídnout v každém ročním období. Aktivit a atrakcí je v jejím bezprostředním okolí nepočítaně i na jaře. A po ubytování v Hotelu Rakovec *** s výbornou polopenzí, speciální jarní večeří a masáží, si prodloužený velikonoční víkend užijete tak, jak se patří.

Lidové tradice na Moravě

Jarní trhy s bohatým doprovodným programem se tradičně konají na náměstí Svobody a Zelném trhu v Brně. Pánové, nezapomeňte si koupit, nebo uplést pomlázku na Velikonoční pondělí!

V Hotelu rakovec *** budete ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky, nebo v apartmánu, kde ale přistýlka není. V každém pokoji naleznete vlastní a moderně vybavenou koupelnu s toaletou, WiFi připojení a součástí některých pokojů jsou i balkony s krásným výhledem na okolí přehrady.

Velikonoční menu na Bílou sobotu

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte v hotelové restauraci, která nabízí široký výběr tradičních a mezinárodních jídel vždy z čerstvých surovin po celý den. Hlavním vrcholem pobytu, co se týká gastronomie, pro vás ale v sobotu večer bude speciální velikonoční menu s předkrmem, polévkou, hlavním chodem a samozřejmě dezertem. K večeři navíc dostanete láhev Bohemia sektu.

Jarní detoxikační kúra při masáži

Ve wellness Rakovec můžete relaxovat ve vířivce, bazénu i finské nebo parní sauně. Určitě si zajděte na masáž lávovými kameny, nebo klasickou masáž zad a šíje, která je součástí balíčku.

Hotel Rakovec ***

Rakovecká 1335/13, Brno
Česká republika

+420 773 333 200

recepce@hotelrakovec.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9000 m
Vzdálenost od jezera
180 m
Zastávka
350 m
Aquapark
6800 m