Objevujte na jaře a v létě nejvyšší pohoří Česka z Wellness Hotelu Idol ***. Polopenzi včetně kávy a čaje zdarma budete mít zajištěnou, a tak si můžete celé dny bezstarostně užívat překrásné přírody v Národním parku Krkonoše a večer unavené svalstvo příjemně uvolnit v hotelovém wellness.

O ubytování

Wellness Hotel Idol *** je nefalšovaný horský hotel s příjemným domácím prostředím. Jeho zelenou plechovou střechu a dřevěné verandy spatříte 7,5 km nad Vítkovicemi v Krkonoších těsně před známou osadou Horní Mísečky. Vydejte se na výlet třeba k Pančavskému vodopádu (6 km), prameni Labe (7,2 km), nebo přes blízký Špindlerův Mlýn až na Sněžku (20 km). V zimě vás potěší blízkost hned několika ski areálů, například samotný Špindlerův mlýn (7 km) či Ski resort Rokytnice (12 km).

Kde budete spát?

Hotel disponuje celkem 16 pokoji rozmístěnými ve dvou patrech. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, i rodinné a dvouložnicový apartmán s balkonem jsou vybaveny manželskými postelemi a vlastními koupelnami s toaletou. K WiFi se připojíte v hotelové restauraci a na recepci, kde je možné zakoupit i drobné občerstvení, suvenýry nebo základní hygienické i sportovní potřeby.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu si vychutnáte přímo v hotelové restauraci. A večer vás v restauraci bude milý personál vyhlížet s večeřemi o třech chodech. Zatímco si budete vychutnávat šálek kávy nebo čaje, který budete mít v ceně balíčku od 10:00 do 17:00 hodin zdarma, vaše děti se zabaví v herně ve stylu hradu pana Krbce se skříní plnou hraček, koutkem na malování a společenskými hrami.

Kde budete relaxovat?

Za nepříznivého počasí nebo k večeru je ideální čas navštívit hotelové wellness. Ve vířivce a infrasauně se solí krásně uvolníte namožené svalstvo z pěších nebo cyklistických výprav po Krakonošově revíru. Vyzkoušet ale můžete i solnou inhalační kabinu. Ve Wellness hotelu Idol *** vědí, že je "sůl nad zlato".

Wellness hotel IDOL ***

Dolní Mísečky 322 , Vítkovice v Krkonoších
Česká republika

+ 420 608 382 993

jirka.idol@volny.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 300 Kč/noc po předchozí domluvě
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,6 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
5,3 km
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn