Užijte si karlovarské lázeňské atmosféry plnými doušky nejen u minerálních pramenů na kolonádách. Ubytujte se v historickém a šetrně zrekonstruovaném Hotelu Maltézský Kříž *** s bohatými snídaněmi a vychutnejte si výbornou kávu v italské restauraci v centru a balíček různorodých slev ve spojení s kulturními událostmi a kouzelnou přírodou v okolí.

Cestujte časem v lázeňském domě z 18. století

Krásný čtyřpatrový hotýlek se světle žlutou fasádou a zelenými žaluziovými okenicemi typickými pro lázeňskou architekturu 18. století vás přivítá nedaleko slavné Vřídelní kolonády. Hotel Maltézský Kříž *** na levém břehu řeky Teplé je kompletně rekonstruovaný, ale historické nástěnné fresky nebo zmíněné okenice byly zachovány. Čeká vás tedy kouzelný pobyt v jednom ze 12 útulných pokojů v barokním lázeňském domě z roku 1706.

Všechny příjemně světlé a vzdušné pokoje Apartmá, Deluxe a Comfort s vlastním sociálním zařízením včetně toaletních potřeb jsou vybaveny WiFi, LCD televizí, minibarem, pracovním stolem a trezorem i telefonem s přímou linkou. Ve všech typech pokojů budete usínat v pohodlných manželských postelích, je zde i možnost přistýlky. Na voňavé čerstvé snídaně formou bufetu se těšte přímo v hotelu.

Karlovy Vary netradičně

V centru Karlových Varů si zatančete na Taneční zvonkohře na promenádě a po procházce podél řeky a kolonád s prameny si vychutnejte výbornou kávu v italské restauraci Ristorante Pizzeria Roma (1,7 km), kde můžete využít i slevy na další konzumaci.

A v kostele sv. Lukáše, novogotickém skvostu Karlových Varů přibližně 0,5 km od hotelu se zajděte podívat s výraznou slevou nejen na jeho interiér a jedinečnou projekci filmů o městě, ale také na expozici voskových figurín představujících významné osobnosti uplynulých 120 let.

Hotel Maltezský Kříž ***

Stará Louka 334/50, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 169 011

hotel@maltezskykriz.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování po rezervaci za poplatek 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,2 km