Dopřejte si zážitkový pobyt v oblíbeném Hotelu Beskyd se vstupem do vířivky a sauny, chutnou polopenzí a 50% slevami na masáže i pivní lázeň s neomezenou konzumací podhorského piva. Pobyt jako stvořený pro romantiky i rodiny s dětmi. V blízkosti navíc najdete několik turistických stezek.

Lysá hora Tip na výlet

Už jen výhled z Lysé hory na ostatní vrcholky a krásnou přírodu Beskyd stojí za výstup na její vrchol. Projít se můžete několika přírodními rezervacemi a navštívit množství zajímavých míst jako Malenovický kotel, Vodopády Satiny nebo Koryto řeky Ostravice. Dominantou Lysé hory je již od roku 1980 telekomunikační vysílač vysoký 78 metrů.

Ubytování v hotelu, který miluje pivo

Užijte si dovolenou v rodinném Hotelu Beskyd, který najdete na náměstí Frýdlantu nad Ostravicí v podhůří Beskyd. Hotel je ideální pro ubytování párů a také rodin s dětmi. V roce 2013 se majitelé odhodlali k něčemu nečekanému, postavili a otevřeli Podhorský Pivovar. V roce 2015 pak pivní lázně a wellness centrum.

Těšte se na ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s pohodlným manželským lůžkem a vlastním sociálním zařízením.

Pivní gastronomický zážitek

V místní pivovarské restauraci na vás kromě polopenze čeká i polotmavá třináctka, extra hořká dvanáctka, výčepní desítka a borůvkový speciál, pobyt je tedy jako stvořený i pro milovníky zlatavého moku. Najdete tu i zastřešenou terasu s krbem a možností grilování.

Pivní koupel a lenošení ve wellness

Dopřejte si prvotřídní relaxaci ve wellness centru u praskajícího krbu, za svitu svíček a zvuků uklidňující hudby. Začít můžete prohřátím v bio sauně, následně budete pokračovat koupelí. Mezi nejvyhlášenější patří pivní koupel, ale zvolit si můžete i bylinnou. Obě se provádí v dřevěných kádích z královského dubu. A protože je koupel opravdu horká, musí se dodržovat pivní režim. Přímo během koupele v sudu si tak můžete z pípy načepovat Podhorské pivo.

Je vám to málo? Tak využijte další nabídku wellness centra, třeba finskou saunu, vířivku, anebo jednu z masáží.

Hotel Beskyd

Náměstí 1, Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 734 535 903

info@hotel-beskyd.cz

Check in
13:00 - 16:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc (jen malá plemena)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
160 m
Aquapark
15000 m
Sjezdovka
6000 m

Tipy na výlet

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Bájný Radegast, slovanský bůh slunce, úrody, sklizně a hojnosti, byl podle pověsti velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Jeho žulovou sochu najdete po cestě z Pusteven na nejznámější horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrcholu vás čeká kaple a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje a především krásný výhled do okolí.

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutečnou perlou Valašska i Beskyd. Největší zajímavostí města je Valašské muzeum v přírodě, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet, jak vypadal život na venkově v minulých stoletích. Kromě prohlídky areálu vás čeká také mnoho vystoupení, řemeslných jarmarků a dalších akcí. V Rožnově najdete také pivní lázně, zábavní park a další zajímavosti.

Kněhyňská jeskyně

Přírodní památka Kněhyňská jeskyně se nachází na jihovýchodním svahu hory Kněhyně (1 257 m) a je významným pseudokrasovým prvkem. Protože si toto místo vybírají netopýři jako místo, kde přečkají zimu, těší se jeskyně velkému zájmu ze strany speleologů, ale zároveň není přístupná turistům. Stále ale může sloužit jako cíl uvolňující procházky po krajině Moravskoslezských Beskyd.