Dopřejte si zážitkový pobyt v oblíbeném Hotelu Beskyd se vstupem do vířivky a sauny, chutnou polopenzí a 50% slevami na masáže i pivní lázeň s neomezenou konzumací podhorského piva. Pobyt jako stvořený pro romantiky i rodiny s dětmi. V blízkosti navíc najdete několik turistických stezek.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací

Ubytování v hotelu, který miluje pivo

Užijte si dovolenou v rodinném Hotelu Beskyd, který najdete na náměstí Frýdlantu nad Ostravicí v podhůří Beskyd. Hotel je ideální pro ubytování párů a také rodin s dětmi. V roce 2013 se majitelé odhodlali k něčemu nečekanému, postavili a otevřeli Podhorský Pivovar. V roce 2015 pak pivní lázně a wellness centrum.

Těšte se na ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s pohodlným manželským lůžkem a vlastním sociálním zařízením.

Pivní gastronomický zážitek

V místní pivovarské restauraci na vás kromě polopenze čeká i polotmavá třináctka, extra hořká dvanáctka, výčepní desítka a borůvkový speciál, pobyt je tedy jako stvořený i pro milovníky zlatavého moku. Najdete tu i zastřešenou terasu s krbem a možností grilování.

Pivní koupel a lenošení ve wellness

Dopřejte si prvotřídní relaxaci ve wellness centru u praskajícího krbu, za svitu svíček a zvuků uklidňující hudby. Začít můžete prohřátím v bio sauně, následně budete pokračovat koupelí. Mezi nejvyhlášenější patří pivní koupel, ale zvolit si můžete i bylinnou. Obě se provádí v dřevěných kádích z královského dubu. A protože je koupel opravdu horká, musí se dodržovat pivní režim. Přímo během koupele v sudu si tak můžete z pípy načepovat Podhorské pivo.

Je vám to málo? Tak využijte další nabídku wellness centra, třeba finskou saunu, vířivku, anebo jednu z masáží.

Hotel Beskyd

Náměstí 1, Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 734 535 903

info@hotel-beskyd.cz

Check in
13:00 - 16:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc (jen malá plemena)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km
Sjezdovka
6 km