Luhačovice, to jsou moravské lázně plné léčivých pramenů, malebné architektury a bohatého vyžití. Od každodenního shonu si odpočinete v Penzionu Růža *** blízko lázeňské promenády. Kromě lázeňských oplatků a vína si užijete výhodný vstup na plovárnu.

Ubytování v rodinném penzionu v srdci Luhačovic

Penzion Růža *** najdete v centru Luhačovic jen kousek od lázeňské promenády. Ubytováni budete ve zrekontruovaných, nově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, varnou konvicí a základním nádobím. Ve společných prostorech můžete využít i lednici a mikrovlnnou troubu.

Za výhodnou cenu si můžete dokoupit snídaně, polopenzi či plnou penzi. Strava se podává zhruba 300 metrů od Penzionu Růža.

Městská plovárna pár kroků od penzionu

Vydejte se na městskou plovárnu, která je vzdálená 200 m (2 minuty chůze) od penzionu. Těšte se na 25 m dlouhý bazén, zážitkový bazén s chrliči a tryskami, divokou řeku a další atrakce.

Pro děti je na plovárně bazének s bublinkovou vodou a vodním ježkem. Zatímco budou děti řádit, vy můžete relaxovat ve vířivce.

Tipy na výlet

Luhačovice

Nejoblíbenější moravské lázně nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a chroustáním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích.

Přehrada Luhačovice

Luhačovická vodní nádrž je s městem spojena Jurkovičovou alejí, podél které naleznete mnoho sportovišť a možností občerstvení, cestu můžete absolvovat také vyhlídkovým vláčkem. V létě se neváhejte v přehradě vykoupat nebo se po ní projet na šlapadle, jedná se ale také o ideální místo k provětrání in-line bruslí či rybářského prutu. I přes zimu je procházka kolem zamrzlé hladiny krásným zážitkem.

Uherský Brod

Uherský Brod je známý jako město Jana Amose Komenského, naleznete zde i jeho muzeum. S dětmi se tu můžete vydat do digitálního planetária nebo na hvězdárnu, největším lákadlem je moderní aquapark Delfín. Pro zájemce o historii i architekturu je tu Dominikánský kostel a klášter Nanebevzetí Panny Marie, Chrám Mistra Jana Husa, židovský hřbitov, či pozůstatky opevnění města.

Penzion Růža ***

U Šťávnice 256, Luhačovice
Česká republika

+420 728 204 519

penzionruza@post.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po dohodě za případný poplatek
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,59/5
Celkem 17 hodnocení