Odpočiňte si na pobytu u Orlické přehrady. V Yacht Clubu Radava se ubytujete v apartmánech s kuchyňkou, po celou dobu pobytu máte neomezený vstup do venkovního bazénu a hodinu sauny k tomu. Stravování je zajištěno formou polopenze, během dne tedy neváhejte vyrazit na výlety.

Orlická přehrada Tip na výlet

Orlická přehrada neboli vodní nádrž Orlík je součástí Vltavské kaskády a přehrazuje tok řeky Vltavy v okrese Příbram. Svůj název dostala podle hradu, který se původně tyčil nad hlubokým údolím Vltavy a který se dnes, už jako zámek Orlík nad Vltavou, nachází jen pár metrů od vodní hladiny přehrady. Svým objemem zadržené vody je Orlík největší nádrží v České republice.

Kromě vodní dopravy slouží přehrada také jako rekreační středisko se spoustou přírodních i kulturních zajímavostí v okolí.

Navštivte třeba hrad Zvíkov, odkud je krásný výhled na soutok Vltavy s Otavou, Podolský most, kde se při nízkém stavu vody odkrývají základy nejrůznějších staveb, nebo jeden z 13 kempů s plážemi, kde si můžete kromě koupání také zasurfovat nebo si zapůjčit loďky či šlapadla.

Více informací

Odpočinek v apartmánech u Orlické přehrady

Pobyt u vody, a to na břehu Orlické přehrady vás čeká v Yacht Clubu Radava. Odpočinete si v krásné přírodě a užijete si výlety na okolní hrady a zámky, na Orlík je to jen 11 km, blízko je také nádrž Slapy.

Ubytováni budete v pokojích apartmánového typu, kde je kromě dvoulůžka k dispozici kuchyňská linka s lednicí i rychlovarnou konvicí. Dále zde najdete LCD televizi, šatní skříně a komody, prostornou koupelnu, samostatné WC a balkón. Všechny pokoje mají výhled na vodní hladinu přehrady.

V centrální části budovy se nachází restaurace, kde se servíruje polopenze. Na výlet tak nebudete odjíždět s prázdnými žaludky. Pro hosty je dále k využití společenská místnost s TV, stolním tenisem a šipkami, vyhrají si zde děti i dospělí. Po domluvě je možné grilování v letním altánu.

Bazén, sauna i půjčení člunu

Potěší vás také wellness zázemí. Venkovní bazén si dle počasí užijete neomezeně a dovolenou vám zpestří také vstup do sauny nebo venkovní vířivky. Pokud budete mít chuť na něco dobrodružnějšího, stačí vyplout na přehradu.

Yacht Club Radava ***

Chrást 54, Radava
Česká republika

+ 420 730 554 002

info@yachtclubradava.cz

Check in
14:00 - 19:00
Check out
10:00 - 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
2,5 km