Užijte si krásy Krkonoš v Peci pod Sněžkou a ubytujte se v Penzionu Melkus *** přímo u svahu. K dispozici jsou pokoje i apartmány s kuchyňkou, v ceně máte snídaně, úschovnu kol i kartu hosta, která vám zajistí slevy na zajímavé atrakce v okolí.

Penzion pod svahem v Krkonoších

Penzion Melkus *** najdete v Peci pod Sněžkou jen 100 m od centra a přímo vedle lyžařského areálu Javor.

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkovém pokoji, kam je možné umístit přistýlku až pro dvě děti v podobě palandy. Pokoj je zařízení kabelovou TV, rádiem, psacím stolem a vlastní kopelnou s WC.

K dispozici jsou také apartmány se dvěma ložnicemi, kuchyňkou, koupelnou a balkónem. V kuchyňce najdete varnou desku, rychlovarnou konvici, troubu, mikrovlnnou troubu, myčku nádobí i základní vybavení. V apartmánech je dále jídelní stůl a místo k posezení. Ke 4 lůžkům je možné poskytnout až 3 přistýlky a využít maximální kapacitu apartmánu 7 osob.

Každé ráno se v penzionu podává snídaně formou bufetu. Na oběd a večeři můžete využít buď kuchyňku ve vašem apartmánu, nebo si zajít do restaurace vzdálené cca 30 metrů. V blízkosti najdete také obchod s potravinami.

Turistika a vyžití v Peci pod Sněžkou

Na Sněžku je to z penzionu jen 6 km, tak vyrazte na túru nebo sedněte na kola. Úschovna kol je na ubytování k dispozici zdarma.

Hodit se vám bude také Karta hosta, díky které můžete čerpat slevy třeba na Lanovou dráhu Sněžka, na bobovou dráhu v Relaxparku nebo v restauracích v okolí.

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou

Dnešní známé horské středisko pod nejvyšší českou horou vzniklo původně jako hornická osada pro těžbu kovů. V Peci pod Sněžkou na vás dnes čekají úchvatná panoramata okolních hor, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času a relaxace. Kromě zimních radovánek všeho druhu a prosluněných letních túr, se zde můžete těšit na bobovou dráhu, relax park a lanový park plný zábavy i adrenalinu nebo jumpark.

Stezka korunami stromů Krkonoše

Krkonošská stezka korunami stromů je 45 metrů vysoká dřevěná rozhledna, která vám umožní dech beroucí výhled na krásy Krkonošského národního parku. Na samotného vrcholku rozhledny budete mít okolní lesy jako na dlani. Zjistíte tak, jaký pocit zažívá bájný krkonošský duch Krakonoš. Kromě věže si můžete projít i 1 300 metrů dlouhou naučnou trasu lesem, který je bohatý na faunu i flóru. Dospělí za tento neopakovatelný zážitek zaplatí 220 korun a děti od 3 - 14 let pouze 180 korun. Stezka je v provozu celoročně a má otevřeno každý den, kromě 24. prosince.

Česká poštovna na Sněžce

Česká Poštovna na vrcholu naší nejvyšší hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačně nejvýše umístěnou stavbou u nás. Využijte tedy unikátní příležitosti a pošlete třeba pohled nebo dopis z tohoto místa. Po výšlapu se můžete těšit také na občerstvení a především vyhlídkovou terasu na střeše poštovny s nádherným výhledem do Čech i Polska. Poštovní směrovací číslo Sněžky je 542 91.

Penzion Melkus ***

Pec pod Sněžkou 13, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 731 322 534

diana.bonkova@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen za poplatek 50 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno