Beskydský Hotel Bečva je ideální pro dovolenou plnou turistiky, cyklotoulek a výletů. Navíc vás čeká 30 minut v infrasauně, tenisové kurty a hřiště přímo u hotelu.

O ubytování

Hotel Bečva se nachází v beskydském městě Horní Bečva, které je oblíbené mezi turisty všech věkových kategorií. Kousek to budete mít k přehradě. K Pustevnám a soše Radegasta je to odtud 11 km, do Rožnova pod Radhoštěm o 2 km dále. Na dosah budete mít i další turistické atrakce a v zimě i lyžařská střediska - nejbližší Ski areál Rališka stojí necelé 2 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve zrekonstruovaných pokojích s televizí, WiFi, balkónem a vlastním sociálním zařízením. Z oken i balkónu si užijete krásný výhled na okolní přírodu.

Na čem si pochutnáte?

Na polopenzi si pochutnáte v hotelové jídelně, kde se podávají snídaně formou švédského stolu. Večeře o dvou chodech si vyberete ze dvou menu. Večer můžete posedět v baru. Přes léto přijde vhod zahrádka s grilem.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem zamiřte do Relax centra s infrasaunou a vířivkou, ve které znovu načerpáte síly. Případně si vyberte jednu z mnoha masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven dětský koutek a hřiště, ale i možnost zapůjčení dětské postýlky.

Něco navíc

K dispozici je ping pong, stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník a bowling s několika dráhami, venku pak tenisový kurt.

Hotel Bečva

Horní Bečva 488 , Horní Bečva
Česká republika

+420 739 315 960

hotel.becva@centrum.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
0,5 km