Vydejte se na dovolenou do Beskyd a ubytujte se v Hotelu Na Dolině *** jen kousek od známých Pusteven. V ceně máte vynikající snídaně i privátní venkovní wellness (vířivka, sauna) s láhví sektu. Užít si můžete i beskydské prkénko plné dobrot.

Hotel přímo na úpatí Radhoště

Hotel Na Dolině *** stojí v klidném prostředí Beskyd v obci Trojanovice, uprostřed lesů a na úpatí posvátné hory Radhošť. Nedaleko hotelu jsou města Rožnov a Frenštát pod Radhoštěm a také dolní stanice lanovky, která vás dopraví na hřeben Beskyd ke známým Pustevnám.

Ubytováni budete v jednom ze 6 prostorných dvoulůžkových pokojů kategorie Standard nebo Exclusive s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven nábytkem z masivu - manželskou postelí se špičkovou matrací Magniflex pro kvalitní spánek, psacím stolem a nechybí ani satelitní TV. Dále je tu pohovka, která poslouží jako plnohodotné lůžko pro třetí osobu.

Každý pokoj je jedinečně vyzdoben, ve všech také najdete originální obrazy od místního malíře. Pokoje Exclusive jsou situovány k lesu a mají nádherný výhled na Radhošť, některé mají balkón či terasu.

Tradiční kuchyně i pořádný relax

Součástí hotelu je také restaurace, kde si v příjemném valašském interiéru můžete pochutnat na pokrmech tradiční české a moravské kuchyně. Zahrát si zde můžete kulečník.

K odpočinku poslouží venkovní wellness se saunou ukrytou ve stylovém sudu a s horkou vířivkou. K aktivní relaxaci jsou tu potom tenisové kurty - v létě tři antukové, v zimě pak dva v nafukovací hale.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let 200 Kč/noc včetně dětské postýlky.

 • Dítě od 3 let 500 Kč/noc včetně přistýlky, bez nároku na polopenzi.

 • Místní poplatek 5 Kč/osoba/noc.

 • Rezervaci tenisového kurtu doporučujeme udělat při rezervaci pobytu.

 • Pokud chcete na pobyt během prázdnin či státního svátku, je nutné zakoupit variantu VÍKEND.

 • Pro ubytování se psem je nutné mít s sebou očkovací průkaz zvířete a pelíšek, pes nesmí používat hotelový nábytek.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček 150 Kč/noc po předchozí domluvě

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Bájný Radegast, slovanský bůh slunce, úrody, sklizně a hojnosti, byl podle pověsti velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Jeho žulovou sochu najdete po cestě z Pusteven na nejvyšší horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrcholu vás čeká kaple a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje a především krásný výhled do okolí.

Pustevny

Pustevny

Vyšlápněte si kopec (nebo se nechte pohodlně vyvést lanovkou až nahoru) a obdivujte unikátní dřevěné stavby ve stylu lidové architektury od slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Najdete zde horskou chalupu Maměnka a také Libušín, který se nyní dočká obnovy po požáru v roce 2014. Místo je pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili a patří k němu také sto let stará hojně zdobená dřevěná valašská zvonička.

Jurkovičova rozhledna

Jurkovičova rozhledna

Přes 30 metrů vysoká rozhledna postavená v letech 2010 - 2011 tvoří dominantu lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm. Jedná se o jednu z nejkrásnějších staveb v širém okolí a pokud máte cestu kolem, rozhodně by byla škoda se u ní nezastavit. Výhled z rozhledny je stejně zajímavý jako její konstrukce. Rozhledna je otevřená každoročně od dubna do října.