Relaxujte v náruči jesenické přírody. Ubytujte se v Horském hotelu Vidly **** a užijte si krásné prostředí, bohatou polopenzi a vstup do finské sauny a parní lázně. Horu Praděd budete mít na dohled.

Přímo ve Vrbně pod Pradědem najdete v létě mnoho možností aktivního vyžití. Je zde bike park, tenisové a volejbalové kurty i areál netradičních sportů. Celoročně je v provozu bobová dráha. Určitě navštivte Vyhlídku Praděd, odkud budete mít nádherný panoramatický výhled na nejvyšší horu Jeseníků.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina J.)

Moc pěkný hotel a na velmi dobrém místě. Personál vždy usměvavý a ochotný. A pan kuchař byl moc šikovný, jídlo bylo vždy výborné. Opravdu mohu doporučit.

Vynikající (Eva S.)

Kvalita ubytování odpovídající. Personál naprosto profesionální. Krásné prostředí.

Skvělé (Rostislav M.)

Ubytování super. Jen sprcha by mohla být zavírací a ne závěs, který mírně zapáchal. Wellness bez chyby, jídlo také. Personál hotelu milý, ochotný. V hotelu se nedalo platit kartou. Celkově spokojenost, moc jsme si to v hotelu užili.

Vynikající (Kateřina B.)

Prostředí příjemné, personál vstřícný, wellness malý ale pěkný, strava chutná. Okolí vynikající - turistické stezky přímo od hotelu.

Vynikající (Vlasta B.)

Prostředí hotelu bylo velmi krásné, navíc jsme ocenili, že poblíž hotelu je stezka (po modré) až na Švýcárnu, potažmo na Praděd. Nemuseli jsme tudíž nikam jezdit autem. V samotném hotelu se nám také velmi líbilo, je velmi krásný a útulný, personál milý a ochotný, vždy usměvavý :-) Strava výborná, široký výběr jídel u snídaně i večeře. Jediná věc, kterou bychom hotelu vytkli je veřejná sauna pro více lidí najednou, o čemž se v nabídce nehovořilo. Vcelku ale můžeme jen a jen chválit...a samozřejmě vřele doporučovat.

Vynikající (Radek B.)

Prostředí hotelu krásné, opravdu jako na fotkách a všude čisto. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Strava výborná, wellness také krásně čisto. Personál příjemný. Po dlouhé době opravdu nádherná dovolená, povedlo se a doporučuji, sami se tam určitě vrátíme.

Vynikající (Zdeněk M.)

Hotel je umístěn v krásné a čisté přírodě a pobyt odpovídal popisu i očekávání. S poskytnutými službami jsme byli plně spokojeni. Jídlo bylo kvalitní a byl ho dostatek, sauna bez připomínek. Vše z kupónu jsme obdrželi, personál byl milý a vstřícný. Každý den jsme jezdili lyžovat do skiarény ve Vrbně, kde jsme byli rovněž spokojeni.

Vynikající (Petr B.)

Jednoznačně vše super včetně velmi ochotného personálu hotelu, dávám palec nahoru :-).

Skvělé (František H.)

Hotelová restaurace a strava velmi dobrá, odpovídající kategorii hotelu, personál restaurace ochotný. Pokoj byl menší a neodpovídal čtyřhvězdičkovému hotelu (byl ale čistý). Wellness se musí hlásit min. 3 hodiny předem, venkovní vířivka nebyla vůbec v provozu. Cena po slevě odpovídala kvalitě a službám hotelu.

Vynikající (Jana P.)

V hotelu Vidly se nám moc líbilo, byl to pro nás výborný relax, ubytování i personál hodnotíme na jedničku. Byly výborné snídaně i večeře, jedinou nevýhodou je, že to v současnosti, po mne vyžaduje manžel a v hotelu už ubytovaní nejsme.