Parádní dovolenou přímo v srdci Jeseníků a v oblasti s nejčistším vzduchem v Česku si užijete v Hotelu Imperial ****. Ten kromě chutné polopenze nabízí neomezený vstup do aquacentra s bazénem, infrasaunou a odpočívarnou i vstup do venkovní vířivky.

Ski areál 300 m od hotelu

Ski areál Čerťák najdete doslova jen pár kroků od hotelu. K dispozici jsou celkem čtyři sjezdovky - Čertova (850 m), Slunečná (1 050 m), SKI Kros (600 m) a Dětský park (60 m), potom čtyřsedačková lanovka, dva pojízdné pásy, lyžařská škola a bobovací zóna. Jen 6 km od hotelu je pak také Ski areál Myšák, o něco dále pak Ski areál Kopřivná, Ski areál Praděd a řada dalších.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Martina H.)

Prostředí hotelu příjemné, rodinný pokoj velmi malý. Personál ochotný. Strava chutná, snídaně formou bufetu, na večeři výběr ze tří jídel. Wellness velmi příjemný, ale byli jsme v hotelu téměř sami, nedovedu si představit při plném obsazení....Poslední den nešel el. proud a voda. Zřejmě plánovaný výpadek, na který nás nikdo neupozornil.

Skvělé (Monika K.)

Klidný hotel spíše pro ty, co vyhledávají ticho a ne davy lidí. Vhodné pro rodiny s dětmi, kopec na bobování za hotelem a pro lyžaře sjezdovka cca 500 m ( jde vidět z hotelu ). Pokoj byl sice hodně malinký, ale čistý a vybavený novým nábytkem. Paní recepční velmi milá. Stejně tak byl milý personál v restauraci. Součástí kuponu bylo 20 minut venkovní vířivka a vstup do bazénu a sauny. Bazén super, vcelku teplá voda. Sauna max. pro 3 lidi, ale na ohřátí z venku to stačilo. Jediným úskalím byla strava. Snídaně byla od 8 do 10 hodin. Přišli jsme v 9 a už téměř nic nebylo. Bylo nám řečeno, že už všichni snídali, že jsme poslední, ale nakonec nám udělali vajíčka na objednávku. Pečivo nebylo čerstvé, ale chápu, že jsou to hory. Večeři je možno vybrat ze 3 jídel. První večer byla v pohodě, druhý večer byla vlažná a oschlá ( asi ohřátá v mikrovlnce). Pokud máte děti mlsounky, tak doporučuju vzít něco s sebou, protože zde nekoupíte ani tatranku.

Skvělé (Zdeňka B.)

Prostředí hotelu je pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo součástí voucheru. Strava byla odpovídající. Personál neodpovídal deklarované úrovni hotelu, byl však ochotný.

Skvělé (Šárka L.)

Kupon jsme využili začátkem února 2019. V hotelu se nám i přes nějaké nedostatky líbilo, pokojíky krásné, ale pro 3 dospělé malé, 1 křeslo, 1 taburetek. Snídaně pestré, solidní výběr. Večeře slabší, bez polévky a malé porce. Syn puberťák měl hlad. Například si objednal šišky s mákem a dostal 8 ks šišek. Po upozornění, že má normálně dospělou porci jsme se dozvěděli, že to je dospělá porce. Nadchnul nás bazén, kde si opravdu zaplavete, měli jsme štěstí a byli tam většinou sami. Jen si není kde sednout. Žádné lehátko, židle a to v popisu uváděli odpočívárnu. Také inzerovaná sauna byla rozbitá, což kompenzovali kuponem na příští pobyt, který ale po podrobném prozkoumání není moc výhodný. Také 20% sleva na ski pas se nekonala, protože se prý nedomluvili se sjezdovkou. Měla jsem běžky a těšila se na trasy, které měly být u hotelu, no žádné nebyly. Pěkné jsou v Karlově Studánce, ale to už musíte autem cca 8 km. Celkově musím říci, že se nám pobyt líbil a to především kvůli nádherné přírodě, blízkému vleku s poloprázdnými sjezdovkami a super bazénem. Naopak mě mrzí, že hotel úplně zbytečně inzeruje/nabízí služby, které nesplní. To mně nepřijde jako fér jednání. Ale celkově musím říci, že se nám Jeseníky líbili a do hotelu bych se na lyže zase příští rok vrátila. Jednu hvězdu dávám dolů opravdu jen za ty výmysly.

Vynikající (Jitka C.)

Pobyt splňoval vše co hotel nabízel, čisté klidné prostředí, všude bylo pěkně teploučko, po celodenním lyžování byl příjemný relax v bazénu, milý a vstřícný personál. Určitě se sem ještě vrátíme.

Vynikající (Ivana Kadlecová K.)

Byli jsme velmi spokojení. Velmi vstřícný a milý personál. Výborné jídlo a skvělé služby.

Skvělé (Jitka H.)

Ubytování perfektní, personál příjemný, malé mínus kvalita polopenze, bazén i vířivka super. V okolí hotelu nebyly žádné běžecké stopy, které byly popsány.

Skvělé (Naďa V.)

Byli jsme v hotelu již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Oproti lednovému pobyt už nebyli polévky k večeři, což považuji za velké mínus. Večeře je jednochodová výběrem ze tří jídel. Personál je milý a vstřícný.Bazén, sauna i vířivka výborné, jen chybí pořádná odpočívárna s lehátky.

Skvělé (Zdeněk D.)

Hotel a wellness (bazén a sauna) super, maximální spokojenost. Personál od recepce po číšníky zcela spokojeni ochotni milý. Kuchyně nula spíš min než nula. Na kuchaři šlo vidět že ho to nebaví a proto i to jídlo tak vypadalo. polotovary a někdy ani nedosmažený. Celkový pobyt super až na kuchyň.

Vynikající (Petra B.)

Za nás krásný pobyt. Super ubytování i jídlo. Personál velmi ochotný a vstřícný. Určitě se tam ještě vrátíme. Děkujeme.