Užijte si pohodovou dovolenou plnou zážitků v Jizerských horách. Ubytujte se v Hotelu Farma Vysoká ***, užijte si polopenzi a každý den obdivujte koně a okolní přírodu. Za příplatek si můžete vyzkoušet i jízdu na koni se zkušenou cvičitelkou.

Za návštěvu stojí i Centrum Babylon Liberec, ve kterém zažijete nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace. Najdete zde Aquapark, iQPARK, Lunapark a další atrakce. Na své si zde zkrátka přijdou jak malí, tak i dospělí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (marie N.)

My jsme byly opravdu velice spokojeny. Personál byl ochotný, pokoje byly hezké a čisté, přislíbené víno jsme také dostaly, jídlo bylo výborné (což nebývá zvykem - pokud je zahrnuto v ceně voucheru), dokonce jsme si mohly i vybrat asi ze čtyř lákavých variant.

Vynikající (Lucie B.)

Byli jsme naprosto spokojený. Prostředí krásné, pokoje velké a čisté. Obsluha skvělá, milá a přátelská. Ve vším nám vyšli vstříc. Měli jsme sebou dceru které byli necelé dva roky a dali nám pro ní poloviční jídlo. Úplně úžasné.

Vynikající (Stanislav V.)

Nebyli jsme v hotelu poprvé a přesto nás pobyt dokázal velmi mile překvapit, Nic nebyl problém, od samotných pokojů po stravu, personál hotelu nám vyšel ve všem maximálně vstříc a skvěle jsme se krátkou dovolenou užili. Okolí hotelu je kouzelné s výhledem na Ještěd a malá nadílka sněhu potěšila naši dcerku. Určitě jsme zde nebyli naposledy.