Pohádkový pobyt uprostřed přírody

Pokud chcete zažít opravdu pohádkovou dovolenou, vydejte se na Vysočinu a ubytujte se v Hotelu Podlesí ***.

Hotel se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky, v samém srdci Českomoravské vrchoviny nedaleko Nového Města na Moravě.

Ubytování v pokojích dle vašeho gusta

Lux - moderně zařízený pokoj v luxusním stylu s designovým nábytkem, mramorovou koupelnou s  fénem. Dále je tu k dispozici chladnička, LED TV SONY 100 cm, minibar, možnost přípravy kávy a čaje po celou dobu pobytu zdarma, župany a hotelové papuče.

Výbornou polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci. Během dne určitě využijete relaxační cetrum, kde můžete použít kredit 500 Kč na různé masáže nebo vířivku či saunu.

Ráj pro vaše děti v resortu Podlesíčko

Poloha a vybavení hotelu jsou ideální pro trávení rodinné dovolené s dětmi. Součástí hotelového komplexu je Pohádková vesnička Podlesíčko. Domky jsou laděny do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše.

Vstoupit můžete také do pětipatrového Pekla Čertovina se zábavným programem pro celou rodinu a dobrotami z pekelného šenku.

Zážitek pro vaše děti: Prohlídka Pohádkové vesničky za doprovodu pohádkových bytostí (dle programu hotelu).

Dodatečné info

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 500 Kč/den na přistýlce včetně polopenze a vstupu do Pohádkové vesničky.

 • Dítě od 12 let 950 Kč/den na přistýlce včetně polopenze a vstupu do Pohádkové vesničky.

 • Všechny děti je nutné nahlásit při rezervaci.

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar L.)

Ubytování a prostředí hotelu příjemné, strava výborná, personál ochotný, umístění v krásné krajině.

Skvělé (Jarmila L.)

Vše bylo moc pěkné, personál moc příjemný, jenom nás mrzelo, že ještě nebyl napuštěný venkovní bazén i když bylo venku horko.

Vynikající (Jarmila K.)

S pobytem na Vysočině v pohádkové vesničce Podlesíčko jsme byli velmi spokojeni. Pobyt předčil naše očekávání a nezměrnou radost dětí zkazil až odjezd.

Tipy na výlet

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě

Novoměstsko mnozí považují za nejhezčí kout Vysočiny. Je to kraj malebných kopců, hlubokých lesů a skal. Je také úzce spajto s lyžováním.

Samotné město se pyšní zámkem, starou radnicí, třemi kostely, Horáckým muzeem, kde najdete expozice se zaměřením na lidovou kulturu, sklářství, železářství a dějiny města. Pohlédněte si také díla zdejších rodáků, sochařů Jana Štursy a Vincence Makovského.

Zámek Žďár nad Sázavou

Zámek Žďár nad Sázavou

Jedinečný komplex bývalého kláštera s blízkým okolím představuje zcela unikátní krajinný a urbanistický barokní celek, jehož těžiště tvoří zvláště klášterní kostel a poutní areál s kaplí sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Najdete zde například Muzeum nové generace s unikátní zážitkovou expozicí, kterou projdete s audioprůvodcem. Začíná se expozicí Cisterciácký řád nacházející se v přízemí a dále vystoupíte po unikátním spirálovitém schodišti do světa baroka.

Zelená hora - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého

Zelená hora - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého

Navštivte národní kulturní památka zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO. Tento poutní kostel byl postaven na začátku 20. let 18. století a bezpochyby patří mezi nejvýznamnější díla architekta Jana Blažeje Santiniho Aichla. Samotný kostel je pak protkán symbolikou číslovky pět, která vychází z legendy o Janu Nepomuckém a také představuje symboliku pěti ran Kristových. Právě proto je půdorys kostela ve tvaru pěticípé hvězdy, kostel má pět východů, pět oltářních výklenků a na hlavním oltáři je pět hvězd a pět andělů.