Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana D.)

Personál velmi vstřícný, milý a ochotný. Čistota i vybavení pokojů na jedničku. Až dotáhnou terénní úpravy v okolí hotelu - výhled z wellness, bude to to příjemnější. Klidná a pohodová dovolená uprostřed lesů, doporučuji.

Skvělé (eva M.)

Hotel byl hezký, čistý. Personál byl vstřícný a ochotný. Jídlo velmi dobré. Jediná nevýhoda byla, že hotel je dál "od civilizace".

Skvělé (Samuel K.)

Pobyt odpovídal popisu. Vše bylo naprosto v pořádku. Ubytování hodnotím jako standard, pokoje čisté, manželka postrádala akorát fén. Snídaně formou bufetu, vybere si každý, komu co chutná. Večeře na výběr ze 3 jídel. Vyměnili kuchaře, je to znát. Wellness příjemný, s nádherným výhledem do krajiny. Hotel je v krásné krajinné oblasti s možností výletů jak na kole, tak pěší. Řekl bych, že je nutné pro lepší pohodlí přijet autem, pak není co řešit.

Vynikající (Michaela L.)

Pobyt byl velice fajn. Pokoje hezky vybavené, akorát maličká chybička, dveře na kartu, zavírání způsobem třísknutí, takže v noci je to nepříjemné. Personál skvělý, sympatický a moc ochotný. Jídlo chutné, pochutnali jsme si na všem. Určitě se rádi vrátíme.

Vynikající (Hana S.)

Byli jsme velice spokojeni, nádherná příroda, příjemný personál. Moc se nám tam líbilo, všem doporučuji.

Vynikající (Jana K.)

Hotel byl velmi pěkný, umístěný v krásné přírodě, ubytování luxusní, stravování nemělo chybu, chování personálu v hotelu bylo velmi příjemné, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu přislíbeno, využili jsme i wellness, které se nám také líbilo. Celé okolí jsme objeli na kole, příroda v Jizerkách je velmi pěkná. Z celého pobytu jsme byli nadšeni, budeme hotel doporučovat známým a rádi bychom se na stejné místo ještě vrátili.

Vynikající (Pavel M.)

Velmi vstřícné jednání, skvělá jídla i wellness. Horší příjezdová cesta, ale za ten klid v lese to stojí ! Doporučuji.

Vynikající (Jaroslava B.)

Všechno bylo perfektní, naprostá spokojenost. Personál velmi příjemný, služby dostačující.

Skvělé (Milan P.)

Zásadním problémem je kvalita příjezdové komunikace v lese. Jinak vynikající ubytování, strava, personál.

Vynikající (Miroslava M.)

Vše bylo dle nabídky, prostředí úžasné, hotel čistý útulný, personál vstřícný, strava výborná.