Zavítejte do světa luxusního wellness

Na téhle dovolené načerpáte spoustu nových sil. Získáte volný vstup do městského bazénu, a abyste si mohli vždy dopřát ještě něco navíc, máte 20% slevu na všechny hotelové wellness a balneo procedury.

Prohřátí v sauně posiluje obranyschopnost organismu a čas strávený v solné inhalační místnosti navozuje stav psychické pohody. Parafínový zábal na ruce vám zase zjemní pokožku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Bohumil M.)

Celková spokojenost s prostředím i službami . Pouze hotel nebyl připraven na výpadek proudu a byli jsme nuceni cca 2hodiny trávit po tmě. Nefunkční nouzové osvětlení a nezajištění bezpečného prostředí v celém hotelu po dobu výpadku neodpovídá zařízení této kategorie.

Vynikající (Pavla B.)

Pobyt byl úžasný, prostředí velmi pěkné, obdrželi jsme vše z kuponu a se službami jsme byli nadmíru spokojené. Strava a její pestrost nás mile překvapila, personál byl vstřícný a ochotný. Velmi nás zaujala výzdoba interiéru a exkluzivita ubytování.

Vynikající (Tereza C.)

Ubytování bylo luxusní, personál ochotný, stravování výborné vše nad naše očekávání. Vřele doporučuji, jeli bychom okamžitě znovu!

Skvělé (YVETTA D.)

Prostředí hotelu krásné, jídlo vynikající, personál hotelu příjemný, hotel čistý. Při snídani bych uvítala možnost si vzít další příbory a co se mi nelíbilo, byl zápach v místnosti s vířivkou.

Skvělé (Zdeňka K.)

V hotelu bylo skvěle, luxus, milá obsluha, dobré jídlo, jen wellness trošku pokulhává. Perličková lázeň moc perličková nebyla, masáž jsem již zažila lepší.

Skvělé (Petra H.)

Vcelku vše podle popisu, jen malý problém s úpravou vířivky po předchozích klientech. Výlety v okolí krásné zejména Panská skála a zámek v Zákupech.

Skvělé (Jitka S.)

Vše bylo dle voucheru, první večeře výborná, druhá průměrná - že by jiný kuchař? Recepce ok, personál - číšníci laxní přístup, nezájem o zákazníka. Hotel i wellness služby super jako vždy :-) .

Skvělé (Jitka K.)

Prostředí skvělé. Procedury také v pořádku. Jediné, co nás udivilo byly ceny za jídlo a pití.

Vynikající (Tomáš K.)

Vše bylo nad naše očekávání. Oproti jiným pobytům byl zde personál profesionální a vstřícný přesto, že pobyt byl se slevou. Byl to skutečně relax.

Vynikající (Jana D.)

Služby Hotelu Morris hodnotím velmi kladně, proto jsme wellness absolvovali již 3x a jistě se zase rádi objednáme. Personál je velmi vstřícný a ochotný, vždy se domluvíme na všem co potřebujeme, strava i obsluha je na velmi dobré úrovni a doporučuji každému. 1 připomínku mám, z balíčku bych vyjmula solnou jeskyni, není v nejlepším stavu a není pro relax vhodně vybavená, chybí lehátka, vím důvod, ale nabídnout jinou proceduru by bylo vhodnější.