Romantický pobyt v Hotelu Nežárka ***, který je obklopen krásnou přírodou Třeboňska. Navštivte Novosedly nad Nežárkou a užijte si bohaté snídaně a hodinu v privátním bazénu. V ceně je i cykloturistická mapka okolí, vstup do fitness a láhev vína.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Simona B.)

Jižní Čechy jsou nádherné! Pobyt popisu odpovídal a obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava dobrá. Wellness jsme z časových důvodů nevyužili (naše smůla). Personál byl úžasný. Doporučení: Objeďte nebo obejděte Svět. Nádhera!

Vynikající (Jana S.)

Byly jsme spokojeny, vše odpovídalo popisu, výborná strava i ostatní služby. Personál velmi vstřícný, můžeme doporučit.

Vynikající (Hana D.)

Prostředí bylo dokonalé - opravdu klidná lokalita stranou všeho, na mýtině u lesa, večer klid, v noci žádný světelný smog a opravdu ticho.

Vynikající (Ivana K.)

Poskytnuté služby jsme obdrželi tak, jak bylo uvedeno v kuponů, pobyt odpovídal popisu, velmi milý a vstřícný personál.

Vynikající (Daniel B.)

Příjemná dovolená v krásném prostředí. Klid a pohoda. Výborný bazén, ale první noc zima na pokojích. Příjemná recepční a obsluha. Snídaně chutné, jen bych doplnil něco teplého (párky, vajíčka). Mnoho možností na výlety.

Skvělé (Alena K.)

Vše bylo OK, ubytování strava, bazén, lahev vína při 2 poukazech nebyla. Mapka zdarma ano.

Vynikající (Helena H.)

Naprostá spokojenost! Hotel pěkný, klidné prostředí; poskytnuté služby perfektní (na pokoji víno, ovoce; privátní bazén; snídaně v ceně - chutné, rozmanité; přikoupené večeře vynikající; skvělý kuchař; milá a ochotná paní manažerka hotelu). Tipy na výlet? Těžko říct, protože jižní Čechy jsou nádherné úplně celé! :-)

Vynikající (Miloslav D.)

Prostředí hotelu, výtvory kuchaře i jednání šéfové na zlatou známku kvality. Byly jsme tam s terénními elektrokoly, Okolní krásná příroda, spousta lesů nám je umožnila plně využít.

Vynikající (Jaroslava G.)

Úžasný personál, hotel na krásném místě, klid, měli jsme vše, co jsme potřebovali. jediné mínus studený bazén.

Vynikající (Miroslav K.)

Prostředí neskutečné, lesy ze třech stran, cyklistika a pěší procházky s ohledem na profil "Treboňská" dokonalé. Skvělé umístění: 15 km Třeboň, 20 km Jindřichův Hradec a 30 km České Budějovice. Příjezd k hotelu dobře značený, služby dle popisu, personál dokonalý a kuchyně famózní. Doporučuji příjezd autem a kola sebou. Určitě se s manželkou vrátím.