Uvolněte se díky neomezenému vstupu do wellness a fitness ve Wellness Penzionu Octárna v Kutné Hoře. Maximálně se zrelaxujete a protáhnete, máte i slevu na masáže. Na pobytu vás uvítá láhev sektu a každé ráno si pochutnáte na kontinentální snídani.

Lenošení i aktivní odpočinek v moderním komplexu

Wellness penzion Octárna nabízí moderně vybavené a světlé pokoje, kde najdete prostornou koupelnu se sprchovým koutem a WC a LCD TV.

Během pobytu vás čekají také kontinentální snídaně servírované přímo na pokoj, ve všední dny v 7:30 - 10:00 hodin, o víkendech a svátcích v 9:00 - 10:30 hodin.

Wellness penzion Octárna je součástí luxusního komplexu s wellness a fitness, kde najdete vířivku, saunu, infrakabinu, solárium, Kneippův chodník, špičkové posilovací stroje, kardio zónu i sály na powerbox, alpinning a další sporty, během kterých se vám budou věnovat sáloví lektoři.

V nabídce je ale i cvičení s dětmi nebo cvičení seniorů. Potěší vás i dětský koutek a možnost masáží či pedikúry.

Procházka po Kutné Hoře

Nezapomeňte se také porozhlédnout po okolí, Kutná Hora má hodně co nabídnout. Hotel stojí jen 3 minuty od náměstí, takže máte skvělou startovní pozici. Navštivte třeba České muzeum stříbra, Chrám svaté Barbory nebo Kostnici v Sedlci, jejíž výzdoba z lidských ostatků je známá po celém světě.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (octarna@octarna.com, +420 605 250 255). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • U variant s platností ve všední dny lze v případě volné kapacity domluvit využití o víkendu či ve státní svátek za příplatek 600 Kč.

 • Rezervace jsou závazné, zrušení je možné nejpozději 14 dní před nástupem, jinak kupón propadá.

 • U variant s večeří je třeba při rezervaci termínu rezervovat i termín večeře v restauraci.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let 350 Kč/pobyt bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 3 let 350 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Příplatek za apartmán s teráskou 600 Kč/pobyt (dle kapacit).

 • Župany k zapůjčení zdarma na recepci, vratná záloha 1 000 Kč.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc (malá plemena)

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef M.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Personál byl ochotný a příjemný. Využili jsme jen vířivku, neboť jsme celý den chodili po památkách. Nejvíc se nám líbil chrám sv. Barbory a kostel všech svatých s kostnicí. Krásný výšlap byl i na rozhlednu Kačinu.

Vynikající (Zdenka K.)

Hotel čistý, příjemný, příjemný personál, výborná snídaně. Připomínka ke koupelně - málo světla, chybí poličky a háčky. Kutná Hora nádherná, moc jsme si to užili.

Vynikající (Kateřina T.)

Prostředí dobrý, obdržely jsme vše, personál byl prima. Skvělý výlet je do zámku Kačina.

Tipy na výlet

Kutná Hora

Kutná Hora

Kutná Hora je zapsaná na seznamu UNESCO a i když se v ní žádný hrad ani zámek nenachází, nabízí toho tolik, že vám jedna návštěva nebude stačit. Kutná Hora byla v minulosti, jak už název napovídá, spjata s kutáním stříbra, ve středověku šlo proto o jedno z nejvýznamějších českých měst. To je důvod, proč zde naleznete velké množství památek, které doplňují četné kavárny, cukrárny a restaurace, i atrakce jako zrcadlové bludiště, muzea a galerie.

Chrám svaté Barbory

Chrám svaté Barbory

Přímo v Kutné Hoře najdete úchvatnou stavbu, která může konkurovat i katedrále na Pražském hradě. Chrám svaté Barbory byste při prohlídce města rozhodně neměli vynechat, naopak sem zamiřte co nejdříve. Budete obdivovat gotické klenby, nádherná štíhlá okna, sochy i drobné detaily výzdoby. Katedrála se stavěla v letech 1388 - 1558 pod vedením několika architektů včetně proslulého Petra Parléře, stavitele Svatovítské katedrály. Majestátní chrám byl v roce 1995 zařazen za seznam památek UNESCO a úžas vyvolává dodnes.

Čáslav

Čáslav

Město Čáslav nechal v roce 1260 založit král Přemysl Otakar I. Dnešní vzhled historické části města je především barokní, na náměstí však najdete i původní gotické a renesanční domy. Náměstí vévodí Žižkův pomník a Mariánský sloup. Za zajímavou přírodopisnou expozicí zamiřte do Husova muzea, za návštěvu ale stojí také gotický Kostel svatého Petra a Pavla nebo zdejší synagoga.