Vychutnejte si naplno podhůří Beskyd uprostřed historické obce Hukvaldy. Těšit se můžete nejen na krásnou přírodu a mnoho zajímavostí v okolí, ale také na skvělou polopenzi a luxusní wellness s bazénem, vířivkou a saunami, které vám je k dispozici.

Romantika pod hradem Hukvaldy

Hledáte pobyt, který dokonale snoubí romantiku, krásnou přírodu a relaxaci? Pak je stylový Hotel Hukvaldy tou pravou volbou pro vaši relaxační dovolenou.

Parádní výlety po okolí

Hukvaldy jsou ideálním výchozím bodem pro výlety a poznávání. Na zříceninu hradu Hukvaldy, který býval jedním z největších hradů na Moravě, se můžete vydat po naučné stezce. V okolí vás pak může zlákat rodný dům Sigmunda Freuda, město Štramberk, Pustevny a mnoho dalšího.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan B.)

Pobyt byl moc příjemný, personál milý a ochotný, strava výborná, wellness splnil očekávání. Jedna maličkost ale je nedostačující - v těch tropických vedrech nám chyběla na pokoji alespoň malá chladnička na nápoje a ovoce.

Skvělé (Ondřej G.)

Pozitiva: Prostředí hezké, odpovídalo popisu. Dostali jsme vše co bylo na kuponu. Pokoje čisté, příjemně teplo. Strava pestrá, personál vstřícný. Překvapil mně poplatek za parkování před hotelem, a bazén byl trošku studenější než jsem čekal. Jinak pobyt byl příjemný.

Vynikající (Irena B.)

Prostředí velmi pěkné; obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno; se službami jsme byli spokojeni; personál ochotný, strava výborná.

Vynikající (Petr B.)

Prostředí hotelu bylo pěkné pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše jak bylo uvedeno, ke službám nemáme připomínek, také strava byla velmi dobrá, personál se choval velmi přívětivě.

Vynikající (Jiří ?.)

Pobyt se nám moc líbil. Vybrali jsme vhodně termín tak, abychom měli soukromí (málo obsazený hotel), což je pro nás velmi důležité. Veškerý servis odpovídal nabídce, tj. vše. co jsme měli v popisu jsme využili (jen maličkost - v nabídce bylo: wellness do 21h., ale při příjezdu nám bylo řečeno, že pro hotel. hosty do 19ti h. - stačilo si ale 2.den říct a mohli jsme být déle). Kuchyně byla dobrá, wellness v pořádku - čisto a útulno. Personál byl velmi ochotný. Hotel rádi doporučíme, tipy na výlety např. hrad Hukvaldy, obora, procházky po okolí, vyjížďky do nedalekého Příbora či Kopřivnice (např. technické muzeum) aj. Za malý nedostatek pokládám vybavenost pokoje - byl pěkný, prostorný a čistý, jen scházel např. katalog s nabídkou všech služeb (např. možnosti + ceník masáží aj.), nebo skleničky na víno či slané dobroty v rámci minibaru, nebo telefon (např. pro volání na recepci).

Vynikající (Richard B.)

Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, strava výborná, wellness výborný, personál hotelu velmi vstřícný. Poklidný pobyt s možností velkého množství tipů na výlet (hrad, Kopřivnice, Příbor, Štramberk, atd.).

Skvělé (Janetta T.)

Velice se nám tam líbilo, personál skvělý I pokoje. Jen pokud jsme ráno přišli na snídani o něco později už nebyl takový výběr jídel.

Vynikající (Helena M.)

Prostředí hotelu velmi příjemné, pobyt se vydařil i přes nepřízeň počasí. Personál mladý a ochotný. Zařízení bezbariérového pokoje pěkné, čisté, scházela nám jen chladnička. Jídlo bylo výborné a možnost výběru ze 3 jídel na večeři bezva. Wellness v pohodě. Měli jsme vlastní župany - spokojenost. Hukvaldská pekárna nabízí v místě výborné čerstvé koláče. Doporučujeme.

Vynikající (Lucie V.)

Vše proběhlo v pořádku, prostředí příjemné, čísté. Wellness odpovídal popisu. Strava OK.

Skvělé (Kristýna ?.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Milá recepce i obsluha, pokoj byl prostorný a čistý. Na pokoji bylo příjemné teplo. Překvapilo nás že bazén byl oproti jiným bazénům akorát teplý a ne chladný. Snídaně byly vynikající a byl velký výběr, ale večeře byly spíš průměrné.