V hotelu Prom *** vás čekají kromě polopenze, welcome drinku, bazénu, sauny či vířivky i nekonečné možnosti zábavy. Krkonošská příroda je jako stvořená ke spoustě výletů, nedaleko je například středisko Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův Mlýn.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina R.)

Hotel byl krásný. Personál příjemný a vstřícný. Jídla bylo hrozně moc a velmi dobré. Často jsme funěli :-D a dokonce jsme přibrali :-D :-D :-D Škoda jen, že počasí více nepřálo, ale za to ani personál a ani Vy nemůžete. :-) Bylo skvělé, že tam mají aj stolní tenis, kulečník, šipky a rotopedy :-) Pokoj byl sice menší, ale to nám nevadilo. V pokoji byla k dispozici menší televize.

Vynikající (Veronika M.)

Se vším jsme byli maximálně spokojeni, personál ochotný a milý, na uvítanou jsme dostali láhev vína, v průběhu pobytu jsme vyzkoušeli saunu i výřivku, jídlo výborné

Vynikající (Věra I.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál milý, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, byli jsme jen na 2 noci - je to málo☺, příště určitě déle.

Vynikající (Květoslava P.)

Hotel jsme navštívili v době od 29.1. do 5.2.2017 s naším synem 5 let. Popis hotelu odpovídal. Ubytování jednoduché, ale dostačující, všude bylo čisto a teplo, dostatek ručníků i toaletního papíru po celý týden. Velice spokojeni jsme byli s polopenzí, dobré snídaně (běžný a dostačující výběr) a super večeře. Kuchaři vaří velice dobře, porce dostatečně velké, k večeři výběr ze dvou jídel, menu- polévka, hlavní chod a dezert. Vše, co jsme měli v nabídce k voucheru, jsme dostali. Wellness skvělý, vyzkoušeli jsme bazén, saunu i masážní vanu. Ochota a přístup personálu bez chyby. Celkové umístění hotelu také skvělé, přímo před hotelem zastávka ski-busu. Nejbližší lyžařský areál 0,5 km od hotelu, velmi vhodný pro děti, dobré ceny a služby. 200 m od hotelu prodejna potravin otevřena každý den do 18 hod. Doporučuji všem, dobrá kvalita za rozumnou cenu.

Vynikající (Petra M.)

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Krásný, čistý, prostorný pokoj, hodně odkládacích prostor. Jídlo výborné po celou dobu 5ti denní dovolené, velké porce, výborné polévky, každý večer dezert. Pro děti sportovní vyžití ping pong, kulečník, posilovna, trampolína, bazén. V okolí spoustu míst na výlety (Sněžka, bobová dráha, farma park Muchomůrka, stezka korunami stromů....). Monitorované parkoviště u hotelu. Moc bych chtěla poděkovat "panu domácímu" za maximální péči, vstřícnost a ochotu, moc milý a hodný pán na správném místě. Určitě se v budoucnu rádi vrátíme. Jediné co mi tak trochu vadilo - psi ubytovaných návštěvníků, a to kvůli dceři, která má na ně velkou alergii. Chápu, že si majitelé pobyt mazlíčků zaplatili, ale myslím si, že třeba do jídelny nebo do uzavřených sportovních prostor psi nepatří. Petra Marešová, Praha

Vynikající (Kristýna K.)

Byli jsme velmi spokojení. Jídlo výborné, příjemný personál. Příště se tam vracíme znova.

Vynikající (Josef P.)

Vše odpovídalo popisu v nabídce, se službami hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou personálu v recepci jsme byli maximálně spokojeni. Tip na výlet: Z Janských Lázní lanovkou na Černou Horu, pěšky a na saních (z půjčovny) do Pece, zpět skibusem červenou páteřní linkou do Janských Lázní.

Vynikající (Jaromír N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál v pohodě, snídaně výborný, večeře uspokojivá. Výborně vaří hotelová restaurace, fakt luxusní jídlo za dobré ceny. Pokoje mají sice starší vybavení, ale vše je naprosto čisté. Rádi se sem někdy opět vrátíme.

Vynikající (Květoslava S.)

Vše odpovídalo popisu v prezentaci ( nabídce), se službami personálu hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou celého personálu v recepci i obsluhy v restauraci jsme byli maximálně spokojeni.

Skvělé (Eva K.)

Hotel dobrý, jídlo také, zařízení dobré, vše jsem obdrželi, skibus jezdí do Jánských Lázní k lanovce, stojí přímo naproti hotelu, což je vynikající.