Hledáte odpočinek v horách? Pak zamiřte do Hotelu Garni Kolštejn *** za bohatým wellness a bazénem se slanou vodou. Součástí balíčku je i polopenze a výhodná Jeseníky Region Card. Lyžaře navíc potěší sleva na skipas do blízkých skiareálů.

Moderní centrum v Jeseníkách

Hotel Garni Kolštejn *** je jeden z hotelů Relax Centra Kolštejn a nachází se v historické budově na náměstíčku v obci Branná spolu s restaurací. Nabízí ubytování celkem ve 13 dvou a vícelůžkových pokojích, které odpovídají 3* standardu vybavení.


Pokud vám zbude čas, prozkoumejte také přírodu Jeseníků. S Jeseníky Region Card se na spoustu míst navíc dostanete za výhodnou cenu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Veronika H.)

Prostředí hotelu hezké, odpovídalo popisu. S wellness službami jsme byly spokojené, hlavně masáže byly na úrovni a masér kvalifikovaný. Horší úroveň byla v obsluze u večeře. Doporučujeme vyzkoušet okruh na koloběžkách a výborné sněhové staroměstské trubičky!

Vynikající (Radka H.)

Krásné prostředí, vynikající strava, milá a laskavá obsluha v hotelu i v restauraci, vše bylo super, doporučuji navštívit město Jeseník a lázně.

Vynikající (Pavla S.)

Vše bylo super, moc hezky a čistý pokoj, výborná restaurace s bohatou snídani a vyberem večeře ze 4 druhu jídla (maso, ryba, bezmase jídlo). Byli jsme moc spokojeni.

Vynikající (Tomáš K.)

Velká spokojenost, pouze pro nás byly moc měkké matrace, kvůli čemuž jsme se moc dobře nevyspali.

Skvělé (Hana K.)

Vše bylo téměř perfektní, strava vynikající, personál úslužný a usměvavý, hotel čistý, velká spokojenost.

Skvělé (Radek ?.)

Ubytování i jídlo perfektní. Wellness měli částečně v poruše ale jinak spokojenost. Obsluha v restauraci má rezervy.

Vynikající (Dagmar V.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel předčil naše očekávání, jídlo bylo vynikající a wellness rovněž skvělé. Personál byl příjemný a profesionální, na recepci nám dobře poradili s výběrem běžeckých tras.

Skvělé (Iveta D.)

Vše odpovídalo popisu, personál ochotný, strava výborná. Jedna hvězdička dolů za plíseň na WC v pokoji č.8. Na výlety se dá jet kamkoliv - Velké Losiny, Šumperk, Červenohorské sedlo atd.

Vynikající (Martina F.)

To nej na čem může hotel stavět jsou zcela luxusní večeře. Kuchař je vynikající a v restauraci podávají výborná jídla po celý den. K tomu je v objektu minipivovar se skvělým pivem. Vše dle kupónu - pouze wellness zóna trochu slabší - v době pobytu nefunkční ochlazovací bazének, parní sauna i solná komora. Personál profesionální. Masáže výborné. Místo pro pobyt krásné - v blízkosti ski areály (Ramzová, Ostružná, Branná, Petříkov) a nespočet tipů na výlety (nádherné prostředí Hrubého Jeseníku, Jesenicko - jeskyně, lázně Jeseník, lesní bar). Doporučuji.

Vynikající (Eva H.)

Kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně. Rádi se někdy vrátíme.