Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Hotelu Orsino ****, který najdete v Horní Plané u Lipenské nádrže. Těšit se můžete na relaxaci ve wellness, únikovou hru, slevu na masáže nebo zapůjčení koloběžek. K Lipnu to budete mít jen kousek.

Parádní zimní dovolená

Vyrážíte na Lipno v zimním období? Tak si nezapomeňte lyže. Skvěle se zalyžujete ve Skiareálu Lipno (25 km) i na rakouské straně ve Skiareálu Hochficht (30 km). Pokud máte raději běžkování, potěší vás 40 km dlouhé tratě mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem (18 km), případně 70 km dlouhé tratě v Běžeckém areálu Schöneben (27 km).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela A.)

Hotel i personál příjemný, dostali jsme vše co bylo na poukazu uvedeno, nadchla nás malá hotelová pláž u Lipna.

Skvělé (Jiří B.)

Pěkný menší penzion v horní části Lipenské přehrady (cca 1 km od Horní Plané) s menším bazénem, ochotným personálem a velmi dobrou kuchyní. V okolí stojí za návštěvu např. Schwarzenberský kanál, Stezka korunami stromů na Lipně, Český Krumlov či Vyšší Brod.

Skvělé (Zdeněk V.)

Obdržel jsem vše, co bylo slibováno. Vybavení pokojů na vysoké úrovni. Kvalita stravy výborná, překvapilo mě pouze, že míchaná vejce ke snídani byla na objednávku za příplatek. K večeři možnost výběru ze dvou kvalitních jídel. Nástup až od 16:00 mi připadal trochu pozdě. Personál vstřícný. Možnost obrovské spousty výletů do okolí.

Vynikající (Lucie F.)

Pokoj jsme dostali ve vedlejší budově v přízemí, což nám kvůli pejskovi velmi vyhovovalo. Pokoj byl velký a prostorný (dostali jsme jako pár a pes pokoj pro tři). Od hotelu vede cyklostezka do Horní Plané na náměstí a do okolních vesnic. Sauna byla dost velká, bylo nás tam i 7 a nemačkali jsme se, ale někdy tam byl člověk i sám. Bazén mohl být teplejší. Jídlo v pořádku, jen mohlo být na snídani ovoce a zelenina. Nápoje k večeři za rozumnou cenu.

Skvělé (Jiří M.)

Po příjezdu nás ubytovali už ve 14. hod, ač jsme měli přijet až v 16 hod. Pokoj je velmi malý, mezi postelí a skříní je uzoučký průchod. Pokoj má sice ledničku a v koupelně fen, ale obojí nejde, a ač jsme hned vše oznámili, oprava během pobytu nebyla uskutečněna. Za postelí je špinavá malba od hlav. Střídají se dvě směny personálu, jeden příjemný, pozorný usměvavý, druhý řekněme výrazně méně těchto vlastností. Jídlo dobré, ač by mohl být větší sortiment. Krytý bazén jsme využili jednou, je menší ale dobrý. Vzhledem k teplotám jsme se koupali v Lipně, hotel má maličkou vlastní pláž, ale u hotelu je obrovský trávník i dětskými houpačkami, prolézačkami a pod. Hotel odpovídá třem hvězdičkovému standardu. V okolí hotelu si každý najde vyžití, ovšem je spíše dosažitelné autem. Hotel je vhodný i pro velmi malé děti.

Skvělé (Roman S.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše relativně odpovídalo nabídce. Strava dobrá, wellness super, personál ochotný.

Vynikající (Simona M.)

Vše odpovídalo nabídce. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Hotel leží ve výhodné lokalitě - lze skvěle skloubit wellness a zimní sportování (lyžování na Kramolíně + bruslení na Lipně).

Vynikající (Pavel K.)

Ubytování dobré a příjemné, prostředí dobré, klidná a pěkná lokalita, milý a ochotný personál, bazén, sauna, dětské hřiště a spousta dalšího.

Skvělé (pavlina dunkova D.)

Celková spokojenost, jen přecházení do jiné budovy na jídlo a do bazénu. Hotel čistý, personál příjemný. Určitě se vrátíme před létem - hezké okolí.

Vynikající (Helena L.)

Hotel je čistý útulný a vkusně zařízený postavený poblíž vody. Personál milý a číšnici schopni splnit vaše přání. Vše co bylo na kuponu uvedeno bylo v pořádku. Další zákazníci by neměli váhat a užit si hezké chvíle i výlety po okolí.