Přehrada Orlík je ideálním místem k odpočinku v každém ročním období. Přes zimu si můžete zabruslit na zmrzlé vodní hladině nebo se jen projít okolní přírodou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimíra ?.)

Do Hotelu Orlík jezdíme pravidelně už asi 5 let, hotel je na krásném klidném místě v lese nad přehradou, interiér je hezky moderně zařízen, apartmány v hlavní budově prostorné, čisté. Kuchyně velmi dobrá, personál nadmíru příjemný. Bazén velký, voda 28 stupňů, vířivka pro 4 s vodou 37, k dispozici fitko a sauny, vše neomezeně. Super relax.

Vynikající (Robert V.)

Celý hotel je velká přehlídka nevyužitého místa, v apartmánu by se pohodlně vyspalo osm lidí. Jídlo vynikající, milá obsluha, pěkné počasí. Byli jsme spokojeni.

Vynikající (Petra R.)

Prostředí velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, strava velmi dobrá, porce velké, příjemný, ochotný personál, wellness čistý, příjemná atmosféra. Maximální spokojenost. Doporučujeme. V blízkosti ohrada s koňmi, pro milovníky nádherný zážitek.

Skvělé (Miroslav J.)

Ubytování na jedničku, personální zajištění také. Pěkné klidné prostředí. Možnost celodenního stravování. Typy na výlet: zámek Orlík, hrad Zvíkov. Potřeba dopravního prostředku, hotel není poblíž žádné obce (cca 3.5 km od Kozárovic).

Vynikající (Eliška U.)

Celkově super. Apartmán prostorný, postel pohodlná,strava výborná-snídaně bohatá, večeře výběr ze tří jídel. Pouze bazén byl trochu chladnější.

Vynikající (Marián G.)

Prostředí hotelu bylo na dobré úrovni. Pobyt odpovídal popisu a vše uvedeno na kuponu bylo dodrženo. Strava a wellness na velmi vysoké úrovni. Personál příjemný a vstřícný.

Vynikající (Jiří K.)

Ubytování velmi pěkné. Personál velmi ochotný a příjemný. Wellness vynikající, jen vířivka by mohla být větší, nebo lépe kdyby byly dvě.

Vynikající (Tereza P.)

Personál za 1. Strava za 1 (budu muset zase najet na dietu) ;-). Wellness za 1. Apartmán za 1* byl větší než náš byt ;-).

Vynikající (Pavel K.)

Prostředí hotelu a pobyt odpovídali popisu. Služby byly na výborné úrovni včetně přístupu personálu.

Vynikající (Tereza N.)

Vše bylo v pořádku, obsluha milá, jídlo výborné. Jediné co nám chybělo byla voda ve wellnessu, nikde nebyl alespoň barel s vodou. A příjezdová cesta k hotelu je opravdu špatná. Ale pobyt byl jinak super.