Dovolená v Hotelu Sázavský ostrov v Sázavě je šitá přímo na míru milovníkům odpočinku a přírody. Na pobytu vás čeká polopenze, vstup do sauny i posilovny nebo vstupenka do Huti František. Energii načerpáte i při procházkách po okolí.

V areálu hotelu je množství sportovišť, zahrajte si zde stolní tenis, badminton nebo míčové hry. Sázavský ostrov nabízí celou řadu atrakcí pro volný čas. Své si zde najdou jak dospělí, tak i jejich děti, pro ty je zde zábavní dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana K.)

Byla jsem velmi spokojena s ubytováním, personálem i službami, sázavský ostrov je krásné prostředí pro dospělé i děti, rádi znovu přijedeme a doporučíme známým. Hanka.

Vynikající (Zbyněk S.)

Vše co bylo slíbeno nad míru splněno. Příjemný personál, zvláště paní v recepci. Prostředí v hotelu pěkné.

Vynikající (Zdeněk O.)

Vše perfektní, bohatá snídaně, ochotný personál, čisté a pohodlné ubytování. Výběr z více jídel na večeři.

Vynikající (Eva R.)

S ubytováním i nabízenými službami jsme byli spokojeni. Strava výborná, ochotný personál, všude čisto. Překvapilo nás, že přesto, že je hotel součástí i dalšího ubytovacího zařízení, byl zde klid.

Vynikající (Martin E.)

I zimní Sázava má svoje kouzlo. Služby hotelu bez připomínek. Komunikace a obsluha výborná. S výletů do okolí doporučuji pivovar ve Velkých Popovicích a výlet vlakem do Kácova.

Vynikající (Soňa K.)

Moc pěkný areál, pokoje v hotelu čisté, strava (polopenze) vynikající. Velmi ochotný a vstřícný personál v celém objektu. Prostě super dovolená, pokud bude příležitost opět rádi přijedeme.

Skvělé (Irena Z.)

Hotel odpovídal popisu. Co nám chybělo, byla lednička na pokoji nebo kuchyňka na patře. Se stravou - polopenzí - jsme příliš spokojeni nebyli. Na snídani nebylo čerstvé pečivo, na večeři výběr ze 2 jídel a občas se kuchaři prostě nezadařilo. Využili jsme v rámci voucher trampolínu a plavbu na pramici.

Vynikající (Dušan S.)

Nádherná lokalita na ostrově, ale v přímém kontaktu s městem. Vše odpovídalo popisu pobytu a předčilo naše očekávání. Se všemi službami jsme byli spokojeni. Milý vstřícný personál. Pobyt jsme trávili především výlety na kolech podél řeky Sázavy. Cyklotrasy jsou vedeny převážně po silnicích, ale s malým provozem. V oblasti je vybudováno málo cyklostezek.

Vynikající (Vladimír M.)

Hezký hotel i pokoj, příjemné prostředí, milý personál. Nabízené služby jsme nevyužili, protože jsme hodně cestovali, ale pokud bychom chtěli, tak jsme je bez problémů mohli využít. Aby to bylo fér, neteří z obsluhy v restauraci se tvářili jako by tam byli za trest a bez nároku na mzdu. Nicméně celkově velmi pěkná dovolená a klidně bych si ji zopakoval.

Skvělé (Jana ?.)

Personál úžasný, kuchyně výborná. Velmi chutná i všeho hodně. Jen město "mrtvé". Lepší využít v letních měsících, kdy to tam - i vzhledem ke krásnému kempu - určitě "žije". Pokud chce někdo naprosto klidnou dovolenou, tak teď zase ideální.