Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslav M.)

Do Hotelu Jana, jsme se se ženou vrátili po druhé dne 7. 5. 2018 a opět musíme říct, že krásný hotel, se skvělým jídlem a velice příjemným personálem. Při samém příjezdu nám milá recepční vše podrobně vysvětlila a dala nám kartu od pokoje, který jsme si předem objednali. Pokoj byl čistý, s vybaveným barem a kavovarem Cafissimo, kdy jsme si hned na pokoji mohli udělat kávu. Při našem odjezdu, kdy jsem chtěl kávu zaplatit, mi bylo řečeno, že káva je zdarma, velice příjemné překvapení. Koupelna čistá, vybavená mycími prostředky a ručníky. Na pokoji byly dále připraveny prostěradla a ručníky do wellnessu. Večeře byla formou rautu a nebylo co vytknout, všeho bylo dostatek a po večeři tam byla i sladká tečka. Wellness byl čistý, klidný, jen nás trochu zamrzelo, že se už nejednalo o bezplavkovou zónu. Snídaně byla táké skvělá, opět formou rautu a když něco došlo, bylo hned doplněno. Personál byl velice ochotný a všímavý, nic nenechával na poslední chvíli a vše hned doplňoval. Byli jsme v Hotelu Jana vždy jen na jednu noc a rádi se do něj opět vrátíme, a to i díky voucheru, který nám zaslali a to na dvě noci za velmi zajímavou cenu, rádi ho využijeme. Menšíkovi Liberec.

Vynikající (Bohuslav K.)

Vše bylo tak jak mělo být. Personál vstřícný. Jídlo naprostá spokojenost. Byli jsme naprosto spokojeni.

Vynikající (Hana I.)

Ochotný personál, všechny dámy na recepci se usmívaly a byly příjemné, wellness skvělé s kamarádkou jsme si to užily.

Vynikající (Zdenka B.)

Pobyt splnil všetky naše očakávania, so službami nadmieru spokojní, wellness či bowling sme si užili, riadne sme sa vykŕmili, výborná kuchyňa.

Vynikající (David S.)

Krásné prostředí hotelu. Všechno co bylo na kupónů bylo obdrženo. Strava výborná, wellness super. Personál byl velmi příjemný. Byli jsme nadmíru spokojeni. Děkuji.

Vynikající (Eva P.)

Krásný hotel, pěkné prostředí, milý personál, výborné jídlo. Byli jsme velice spokojeni. Doporučujeme.

Vynikající (Andrea T.)

Hotel i personál, prostě vše bylo úžasné. Jeli jsme s přítelem na první společný pobyt a dopadlo to nadmíru naší spokojenosti.

Skvělé (Jarmila H.)

Hotel byl velice hezký, strava i obsluha (až na jeden večer) výborná. Wellness velké a pěkné, i když nebyly všechny sauny zapnuté. V letní sezoně je jeho provoz omezen a 16:00 až 23:00. Město samotné velice příjemně překvapilo. V okolí je velkém množství kvalitně značených cyklostezek. Hotel zprostředkovává zapůjčení kola a jeho "přistavení" až do hotelu.

Vynikající (Tomáš P.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše bylo v pořádku - ubytování, wellness, čistota, strava, prostředí, příjemný a ochotný personál. Děkujeme za hezký a pohodový pobyt.

Vynikající (Danuše M.)

Na hotelu se nám líbilo, strava velmi dobrá, personál příjemný, ochotný. Wellness jsme využít ani nestihli, proto příště zvolíme delší dobu pobytu.