Pobyt v penzionu se skvělým vínem

Penzion U Tří Jasanů se ukrývá v krásném prostředí jižní Moravy v obci Nový Šaldorf – Sedlešovice, která je považována za okrajovou část Znojma. Do Národního parku Podyjí jsou to jen 4 kilometry.

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s vanou či sprchou.

Ve stylové hotelové restauraci si pochutnáte na domácí polopenzi, ale také na místním vínu z vinařství Hnanice a výborné kávě. Restaurace disponuje i terasou, letní zahrádkou a novým grilovacím srubem.

Relaxace ve wellness pro dva

Součástí balíčku je také odpočinek ve wellness centru přímo v penzionu. Je vám tu k dispozici finská sauna i parní komora. Slevu můžete využít na pobyt ve vířivce s podvodní masáží.

Kromě wellness je vám k dispozici úschovna kol. Za příplatek si kola můžete i vypůjčit.


Pokud budete mít prozkoumané Znojmo i Národní park Podyjí, zavítejte třeba do Vídně. Přímý vlakový spoj do Vídně jezdí v blízkosti penzionu. Za výlet stojí také Excalibur City na Hatích - dospělí se zabaví v nákupním centru Freeport a restauracích, pro děti je připraveno zábavní centrum Kinderwelt.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (penzionutrijasanu@seznam.cz, +420 777 808 124 ). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Kosmetické procedury a masáže je nutné objednat alespoň 24 hodin předem, ceník procedur je k dispozici zde.

 • Ubytování přes víkend je možné za příplatek dle telefonní domluvy.

 • Prohlídka Louckého kláštera zahrnuje přivítání v Návštěvnickém centru, prohlídku obrazové galerie, románské krypty, bednářského a vinařského muzea, štukových sálů a sklepů. Prohlídka je zakončena ochutnávkou pěti vzorků vína. Každý návštěvník získá stylový suvenýr - "koštovačku", pro děti jsou připravené speciální dárky a pro řidiče lahvička vína o objemu 0,187 l. Délka prohlídky je cca 90 minut.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 3 let dle individuální domluvy s penzionem.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Možnost zapůjčení kol 299 Kč/den.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 180 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Pálava

Pálava

Když na jižní Moravu, tak na Pálavu. Chráněná krajinná oblast Pálava je jedním z nejkrásnějších míst v České republice. Bílé skály tyčící se ze zelených lesů, rozlehlé louky, potůčky, rybníky, stráně plné vinohradů, dominantní Pavlovské vrchy, to vše se rozkládá na 83 km². Přírodu doplňují mnohé kulturní události a možnosti zábavy pro celou rodinu.