Pobyt v penzionu se skvělým vínem

Penzion U Tří Jasanů se ukrývá v krásném prostředí jižní Moravy v obci Nový Šaldorf – Sedlešovice, která je považována za okrajovou část Znojma. Do Národního parku Podyjí jsou to jen 4 kilometry.

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s vanou či sprchou.

Ve stylové hotelové restauraci si pochutnáte na domácí polopenzi, ale také na místním vínu z vinařství Hnanice a výborné kávě. Restaurace disponuje i terasou, letní zahrádkou a novým grilovacím srubem.

Relaxace ve wellness pro dva

Součástí balíčku je také odpočinek ve wellness centru přímo v penzionu. Je vám tu k dispozici finská sauna i parní komora. Slevu můžete využít na pobyt ve vířivce s podvodní masáží.

Kromě wellness je vám k dispozici úschovna kol. Za příplatek si kola můžete i vypůjčit.


Pokud budete mít prozkoumané Znojmo i Národní park Podyjí, zavítejte třeba do Vídně. Přímý vlakový spoj do Vídně jezdí v blízkosti penzionu. Za výlet stojí také Excalibur City na Hatích - dospělí se zabaví v nákupním centru Freeport a restauracích, pro děti je připraveno zábavní centrum Kinderwelt.


Za historií a vínem

Prohlídka Louckého kláštera zahrnuje přivítání v Návštěvnickém centru, prohlídku obrazové galerie, románské krypty, bednářského a vinařského muzea, štukových sálů a sklepů. Prohlídka je zakončena ochutnávkou pěti vzorků vína. Každý návštěvník získá stylový suvenýr - "koštovačku", pro děti jsou připravené speciální dárky a pro řidiče lahvička vína o objemu 0,187 l. Délka prohlídky je cca 90 minut.

Tipy na výlet

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Pálava

Když na jižní Moravu, tak na Pálavu. Chráněná krajinná oblast Pálava je jedním z nejkrásnějších míst v České republice. Bílé skály tyčící se ze zelených lesů, rozlehlé louky, potůčky, rybníky, stráně plné vinohradů, dominantní Pavlovské vrchy, to vše se rozkládá na 83 km². Přírodu doplňují mnohé kulturní události a možnosti zábavy pro celou rodinu.

Penzion U Tří Jasanů

Nový Šaldorf 56/S, Nový Šaldorf-Sedlešovice
Česká republika

+420 777 808 124

penzionutrijasanu@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 180 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,33/5
Celkem 6 hodnocení