Penzion Myslivna leží v nejlepším možném místě, jen 10 minut chůze od krásného zámku Lednice. Při pobytu na vás navíc čeká dobré jídlo a kvalitní víno z jižní Moravy, džbánek vína totiž dostanete k večeři zdarma. Na pobytu si zahrajete i bowling.

Za pěkného počasí se neváhejte vypravit do okolních kopců a vinic, ať už pěšky nebo na kole. Zdejší terén je na cykloturistiku jako dělaný.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vladimír F.)

Personál hotelu velice příjemný, strava výborná, ubytování průměrné, nabízený bowling s nekvalitní dráhou. Zámecký areál nádherný, škoda že nefungovali některé služby, jako třeba projížďka koňským kočárem.

Vynikající (Jana B.)

Pokoje čisté, prostředí pěkné. Co by měli zlepšit, je strava pro ubytované - polopenze. Když jsme si objednali jídlo venku - oběd. Bylo chutné, bohaté a odpovídalo gramáží. Za to večeře byla již někde jinde masa poskromnu vlastně jsme ho hledali ve velkém množství cibule a zeleniny. Pak jsme našli 2 malé kostičky kuřecího masa.

Vynikající (Milena V.)

Vše výborné, akorát zjednodušit teplý jídelníček při snídaních. Přidat ke snídaním ovoce a džus.

Vynikající (Richard W.)

Všetko zodpovedalo tomu čo bolo uvedené v kupóne. Izby aj strava boli fajn. Personál penziónu veľmi ústretový a slušný.

Skvělé (Jan ?.)

S pobytem jsme byli spokojeni, strava mohla být o něco lepší, myslím, že některá jídla nebyla, abych to řekl decentně úplně čerstvá. Personál vcelku ochotný. Ubytování jednoduché, žádný velký komfort. Asi to odpovídá ceně.

Vynikající (Viktor Z.)

Prostředí hotelu a poskytnuté služby byly v pořádku. Personálu hotelu nemám co vytknout. Se stravou jsme byli spokojeni. Zahráli jsme si kulečník a uvažovali jsme o střelnici, vzhledem k časovému presu jsme jí však nevyužili.

Skvělé (MILOSLAV ?.)

Personál nebyl na úrovni chodil ve špinavým triku a v riflich. Číšníka si představuji jinak. Po půl sedmé nám již nedolili víno. Na pokoji byla televize tak malá že by jsme museli mít lupu. Džus byl tak zredeny že to byla samá voda. Jídlo bylo na úrovni. Ubytování bylo také dobré. Kafe se nedalo pít do kafe to mělo daleko. Již bych tam nikdy nejel.

Vynikající (Zbyněk K.)

Se vším spokojený, pobyt vhodný pro všechny kategorie jak na kole, autem, pěšky. Kouzelné prostředí Lednice i okolí, hodně zajímavostí. S personálem hotelu spokojeni. S pozdravem Kousalovi.

Skvělé (Sylva M.)

Ubytování dobré. Personál také příjemný. Strava byla také v pořádku. Doporučuji pobyt.

Vynikající (Martin ?.)

Počas pobytu sme dostali všetko, čo bolo súčasťou kupónu. Veľmi ochotný personál. Penzión bol v pešej vzdialenosti od parku a zámku v Lednici. Odporúčam zapožičať bicykle a urobiť si cyklovýlet po okolitých pamiatkach.