Odpočiňte si ve wellness

V Interhotelu America **** vás čeká neomezené využívání wellness centra s krytým vyhřívaným bazénem a ​​saunou. Zdarma můžete využít také posilovnu. Zapomeňte tak na starosti všedního dne a zarelaxujte si.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela K.)

Vše bylo v pořádku. Jídlo moc dobré, personál restaurace moc milý. Pokoj čistý útulný s novou koupelnou. Bazén super měli jsme ho po dobu pobytu jen pro sebe :-).

Skvělé (Richard K.)

Hotel i personál příjemný. Snídaně i večeře super, velká pochvala pro místního kuchaře. Bazén prima, jen tenisový kurt by mohl být zdarma pro ubytované.

Skvělé (Vladislava K.)

V hotelu jsme strávili moc příjemný víkend. Na prvním místě je třeba pochválit kuchyni a obsluhu. Večeře byla luxusní. Snídaně také. Bazén hezký, jen by nebylo špatné doladit prostředí. Sauna pěkná, ale odpočinková místnost mě zklamala, byla to ponurá, neútulná místnost. Chyběla mi tu deka, příjemné osvětlení, relaxační hudba. Určitě by bylo dobré vyhradit hodiny v sauně jen pro ubytované. Hotel je na klidném místě, ruší vás tu jen zpěv ptáků a pobíhající veverky. Písek je hezké město, líbilo se nám tady, ale je pravda, že jsme měli krásné počasí, takže jsme se hodně procházeli.

Skvělé (Jan V.)

Celkově velmi spokojeni po všech stranách, jídlo velmi kvalitní a velmi chutné, jediný nedostatek, ale týká se jenom mé osoby - chodím o berlích, není parkovací místo pro invalidy.

Vynikající (Valtr F.)

Nabízené služby a pobyt odpovídaly prospektu, personál výborný, bazén čistý a strava k naší spokojenosti. Jako negativum je v pokoji pro vozíčkáře nevyhovující výška toalet /odpovídala dětem/. Doporučuji z praxe min. výšku do 50 cm - postačí podložení o cca 10 cm. A rozhodně chybí bidet o stejné výšce. Porucha vypínače byla odstraněna okamžitě. Celkový dojem byl pro nás /i přes výše uvedené/ výborný a doporučujeme všem. Město Písek a okolí si to zaslouží.

Skvělé (Michal H.)

Za cenu, kterou nás hotel stál, byly nabízené služby odpovídající. Nevýhoda hotelu je jeho vzdálenost od centra a asi skoro nutnost mít auto. Naopak výhodou je to, že hotel je skoro v přírodě a není problém se kdykoliv v klidu projít po blízkém lese.

Skvělé (milan V.)

Byli jsme spokojeni, jen u wellness bychom čekali vířivku, možná teplejší voda v bazénu by neškodila. S personálem jsme byli všichni spokojeni. Výborná kuchyně. Škoda, že je restaurace v době oběda zavřená.

Skvělé (Hana K.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Nabídka vyžití wellnessu velmi malá pro starší lidí pouze bazén. Do Písku je dost daleko, ale je to krásné město.

Vynikající (Marie R.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné, voňavé a čisté. Personal je usměvavý a vstřícný. Pozitivní je i zázemí bazénu, sauny a sportovního vyžití. Líbilo se nám i umístění hotelu na okraji lesa. Díky hezkému počasí jsme i měli krásný výhled z rozhledny Jarník na Šumavu. Odjížděli jsme velice spokojeni. Doporučujeme tento hotel navštívit.

Vynikající (Jindřiška P.)

Ubytování je skvělý, personál je ochotný, byla jsem unesena z pobytu hotel je na klidném místě, výlety do města jsou úžasné všem vřele doporučuji p. kuchař je na svém místě znamenitě vaří takže se trefí do každého mlsného jazýčka. Pospíšilová.