Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka C.)

Byli jsme spokojení, hotel příjemný, pokoj čistý, strava dobrá, personál (až na jedinou výjimku-obsluha nápojů) ochotný a vstřícný. Lázeňská část města velmi pěkná, čistá, v okolí procházky lesoparkem či na rozhlednu.

Vynikající (Jana K.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsem obdržela a se službami jsem byla nadstandardně spokojena jak se stravou, kde jsem měla plnou penzi, tak i s wellness. Personál hotelu byl velmi přijemný a vstřícný.

Vynikající (Svetlana V.)

Pobyt byl skvělý, maminka si ho nemohla vynachválit. Příjemný personál, služby byly skvělé.

Vynikající (Zdenka P.)

Vše bylo naprosto v pořádku, pobyt byl umocněn příjemným počasím. Personál příjemný a vstřícný.

Vynikající (Ivana P.)

Byli jsme nadmíru spokojeni a to úplně se vším. Jídlo bylo velice chutné a výborný obsluhující. Perfektní i vtipný personál. Ubytování výborné a procedury taktéž. Těšíme se na příští ubytování.

Vynikající (Jarmila K.)

Dobrý den, prostředí hotelu vzdušné, prostorné, čisté, pobyt předčil naše očekávání, bez chyb, strava chutná dostačující, wellness příjemné, personál sympatický, vstřícný, pozorný, milý. Doporučení všechny vyhlídky na Mariánské Lázně, jen špatně značené trasy vycházek a naučných stezek.

Skvělé (Libuše K.)

Hotel na pěkném místě, strava výborná, wellness v pořádku. Personál ochotný, vše bylo OK, doporučíme nenáročným.

Vynikající (Irena N.)

Hotel byl tak trochu retro. Vše odpovídalo popisu. Personál byl velice ochotný - zejména pan ředitel, slečny v recepci a paní masérky. Hotel nám vyšel vstříc - vařili dceři bezlepkovou dietu.

Vynikající (Dagmar N.)

Pobyt úžasný jako vždy v Mariánských Lázních. Byla jsem s vnukem, chodili jsme na hřiště a nový lanový minipark, lanovkou do solné jeskyně na hotel Krakonoš a návštěva Bohemiaparku a Městského divadla - pohádka. V hotelu všichni milí, jídlo vynikající. Ubytování hezké, světlý pokoj, příjemně měkké postele. Procedury dobré, vše podle popisu. Ráda se vrátím :o)

Vynikající (Anna B.)

Vše Ok. Velice spokojeni. Super cena pro důchodce. Super čistota na pokojích i v hotelu. Strava dobrá, dala bych přednost polopenzi kvůli výletům. Personál velice ochotný. Wellness super.