Za komfortem a romantikou do Prahy

Hotel Popelka **** potěší všechny návštěvníky Prahy jak dobrou dostupností do centra, tak komfortním vybavením. Jen 5 minut od hotelu najdete tramvajovou zastávku U Zvonu, stanice metra Anděl je vzdálená 10 minut. Snadno se tak dostanete, kamkoliv budete potřebovat.

Ubytování je zajištěno v pokojích s TV, telefonem, minibarem, trezorem a samozřejměi vlastní koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Najdete tu ale i hotelovou kosmetiku, ručníky a župan. Na pokoji zdarma připojíte k WiFi internetu.

Součástí hotelu je také lobby a restaurace, kde se podávají snídaně formou bohatých švédských stolů. Na romantickou večeři si můžete zajít do restaurace Anděl jen 6 minut tramvají od hotelu.

Hotel disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, které hostům nabízí zdarma. Pokud bude potřeba, zavazadla je možné uschovat na recepci. Po celou dobu pobytu je vám k dispozici ochotný personál.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (popelka@hotelpopelka.cz, +420 251 115 000). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 400 Kč/noc včetně ubytování a snídaně.

 • Dítě od 12 let a další dospělá osoba 600 Kč/noc včetně ubytování a snídaně.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka H.)

Hotel velmi pěkný, personál usměvavý a snídaně nadstandardně pestrá - počínaje běžným jogurtem, lupínky, zeleninu, ovoce, studený bufet, vajíčka, párky, přes palačinky, teplou sekanou s fazolemi, polévku až k sypaným i běžným čajům, džusy, výborné kávě s možností kelímku na kávu s sebou. A to jsem rozhodně nevypsala všecko. Večeři jsme objednanou neměli, nemohu hodnotit. Poloha taky celkem dobrá - kousek od tramvaje, 5 minut tramvají na metro. Nedostatky mně žádné nenapadají.

Vynikající (Pavlína H.)

Ubytováni na velmi vysoké úrovni. Krásný a čistý apartmán. Odpovídá popisu. Snídaně v ceně. Vždy se dalo vybrat. Dokonce i sladké koblížky, lívanečky. V blízkosti tramvaje. Blízko metra Anděl. Vstřícný a usměvavý personál.

Vynikající (Milada A.)

Hotel je příjemný, totéž platí o personálu. Snídaně byly výborné, každý si mohl najít to, co má rád. Prošli jsme se po Praze, byly na dvou výstavách a nakonec i v divadle.

Tipy na výlet

Staroměstské náměstí a orloj

Staroměstské náměstí a orloj

Při návštěvě Prahy si nenechte ujít návštěvu turistického srdce města - Staroměstského náměstí. Spletité uličky Starého města vás zavedou na místo staré radnice s věží a unikátním středověkým orlojem, který je jedním ze symbolů Prahy. Dále zde najdete Pomník Mistra Jana Husa, Týnský chrám a jedinečný rokokový Palác Kynských. V blízkém okolí pak stojí za návštěvu Židovské město, Klementinum, Rudolfinum, Muzeum Čokolády či Erotiky a mnoho dalších zajímavostí.

Karlův most a Pražský hrad

Karlův most a Pražský hrad

Užijte si jedno z nejkrásnějších míst světa plnými doušky. Stačí přejít nezaměnitelný Karlův most a před vámi se rozprostře Malá Strana, Hradčany, Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a nejkrásnějším výhledem na stověžatou Prahu. Zatímco romantiku si užijete na Petříně, Staré město vás okouzlí spoustou památek a svoji nezaměnitelnou atmosférou s kavárnami a výbornými restauracemi. Vyzkoušet můžete třeba projížďku kočárem nebo plavbu po řece Vltavě.

Národní divadlo

Národní divadlo

Praha naskýtá mnoho možností, kam vyrazit za kulturou, co byste si však rozhodně neměli nechat ujít, je Národní divadlo. Vychutnat si divadelní hru v jedné z našich nejznámějších historických budov je opravdu zážitek. Kvůli předchozím zkušenostem pouze nedoporučujeme kdekoliv v prostorách nebo poblíž divadla manipulovat s otevřeným ohněm.