Vyzkoušejte také plavbu po Vltavě nebo bobovou dráhu.

Nezapomeňte navštívit i Krymskou ulici v pražských Vršovicích, která byla v roce 2015 zařazena slavným americkým deníkem The New York Times mezi 12 nejkrásnějších ulic v Evropě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva K.)

Izba bola čistá, útulná, personál v pohode, jediné, čo nám pobyt znepríjemňovalo bol hluk výťahového motora, keďže naša izba bola na 14 poschodí v blízkosti výťahu. Strava bola primeraná a dostatočná. Hotel je síce vzdialenejší od centra, ale doprava metrom, príp. autobusom je rýchla.

Vynikající (Anna C.)

Hotel se nachází poblíž centra Prahy a je dobře dostupný k autobusu, tramvaji i metru.

Skvělé (David B.)

I když se hotel jeví z venku jako trochu starší, interiéry hotelu jsem velmi krásně vyzdobeny a pokoje jsou moderní a útulné. Personál byl velmi ochotný pomoci jak se službami spojenými s hotelem, tak s jinými dotazy ohledně našich cest po Praze. Na snídaních bylo opravdu z čeho vybírat. Některé potraviny jako salámy a sýry nepatřili k těm nejdražším, nicméně bylo na výběr z tolika různých jídel, že jste se mohli obejít i bez drahých salámů. Celkové hodnocení hotelu: Krásný hotel, milý personál, dobré jídlo, klidná lokalita s dobrou dostupností do centra. Jediná negativní věc byl trochu hlasitější výtah, který byl jednou za čas slyšet v našem pokoji, nicméně to bylo asi tím, že byl náš pokoj hned vedle výtahové šachty.

Vynikající (Oľga V.)

Všetko bolo super! Personál príjemný a vzorná obsluha. Recepčná - skutočný anjel. Vedela poradiť a robila to ochotne. Žiadne negatíva. Ubytovanie na požadovanej úrovni. Doporučujem.

Vynikající (Veronika M.)

Z venku hotel vypadal nic moc, o to víc nás mile překvapil interiér. Z vyšších pater mohl být krásný výhled na Prahu, my jsme byli bohužel ubytovaní v prvním patře. Ochotný personál, čisto, snídaně chutná, velký výběr.

Skvělé (Peter B.)

Veľmi dobrá poloha hotela, dobrá dostupnosť, strava dobrá, izby čisté, jedine čo sa mi nepáčilo bol neustály ruch, búchanie dverí na chodbe a hlučnosť výťahu.

Skvělé (Libuše S.)

Prostředí hotelu - příjemné, pokoj uklizený, na jaře bude potřeba vyčistit okna. Hotel odpovídá popisu. Se službami spokojenost, snídaně perfektní. Personál dobře pracuje. Velká pochvala do recepce, rychlé a vstřícné jednání (e-mail i osobně).

Skvělé (Jana P.)

Strava v pořádku, dopravní spojení v pořádku, hlučný pokoj v 15. patře (strojovna výtahu?).

Skvělé (Ján F.)

Boli sme spokojní s hotelom, dostali sme čo sme očakávali, potrebovali sme prespať za dobrú cenu v Prahe, za parkovanie sa neplatilo, raňajky super. V skratke je to taký ,,ubytovňový hotel", striedajú sa tu autobusy z východného bloku Európy na prespanie.. Prahu by sme odporučili, návšteva historického centra, samozrejme ,,Václavák", Karlov most, Orloj, pre deti v centre určite navštíviť dom hračiek a fotenie sa s postavičkami na námestiach :-).

Skvělé (Lenka K.)

Hotel čistý, pekný. Raňajky nič moc. Skôr prispôsobené cudzincom. Nenašli ste šunku, vajíčka normálne maslo syry. Personál a hotel super.