Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie J.)

Prostředí bylo pěkné a čisté, vše odpovídalo popisu. Personal byl milý a ochotny. Strava byla výborná, v dostatečném množství.

Vynikající (Alena P.)

Prostředí odpovídalo nabídce, vstřícný a velmi ochotný, milý personál, poskytnuté služby na velmi dobré úrovni, strava výborná.

Skvělé (Tereza P.)

Velmi příjemný pobyt měl bohužel i pár mínusů. Prostřední hotelu čisté, pěkné, pokoj byl malý a stísněný, v koupelně chyběly háčky na pověšení oblečení, zásuvka na fén či holicí strojek. Další mínus bylo prapodivně umístěné wellness v podkroví, kam si nedokážu představit dostat staršího člověka, kvůli příkrým schodům. Bohužel se ani na půdě netopilo a to se má potom člověk svléknout na masáž na příklad. Strava byla velmi průměrná až podprůměrná, otřesné byly zaschlé fazole v omáčce k snídani. Jinak snaha a příjemné jednání všech zaměstnanců hotelu celkem vyrovnala nedostatky. Hotel má rozhodně co vylepšovat.

Vynikající (Eva ?.)

Za sebe a přítele mohu říci, že pobyt v hotelu davinci byl úžasnej. Kuchyň dobrá personál velice ochotný. Čisté pokoje všude uklizeno! Mohu vřele jen a jen doporučit. Eva+Láďa

Skvělé (Štefan I.)

Personál velice příjemný, hotel odpovídal popisu a rautová strava velice dobrá až na štědrovečerní večeři kterou pokazil KUCHAŘ nebyl připraven a obsluha to nedokázala zachránit (na večeři jsme čekali 90 min). Jinak vše na profesionální úrovni.