Památky, romantické procházky i zábava

Stověžatá Praha s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a její krásu ocenil i prestižní výběr Tripadvisor (Praha patří mezi TOP 10 nejlepších destinací na světě za rok 2016).

Kromě klasických pamětihodností můžeme doporučit zejména kavárny ve Starém Městě, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavel H.)

Kousek od Václaváku, umýt se, vyspat, ráno snídaně a ven na Vyšehrad. Co člověk potřebuje na výletě? Za 500,- na osobu je to vynikající.

Skvělé (Zbyněk S.)

Personál příjemný a ochotný. Pokoje čisté. Snídaně chutné výběr odpovídá ceně.

Skvělé (Renáta K.)

Centrum Prahy, přímo u metra I.P.Pavlova, pěkně zařízený pokoj snídaně skromnější, chtěli být to obměnu. Velmi ochotná obsluha.

Skvělé (Eva K.)

Prostředí moc pěkné,to co kupon uváděl bylo splněno.Snídaně byly výborné a pestré.Navštívili jsme Karlův most,Muzeum a výstavu Titanic.

Skvělé (Vladislav Bryscejn B.)

Velmi vstřícný přístup na recepci, prostorný a čistý pokoj a snídaně vzhledem k ceně pobytu velmi dobrá.

Vynikající (Jana S.)

Ubytování bylo přímo na dosah všech nejnavštěvovanějších památek - super. Docházeli jsme skoro všude pěšky. Pokoje byly čisté, personál velmi milý a ochotný, snídaně vyhovovaly. Naprostá spokojenost.

Vynikající (Barbora H.)

Od recepce, ubytování, čistota, personál, klid až po snídani naprostá spokojenost, byla jsem mile překvapena můžu vřele doporučit!

Skvělé (Milica B.)

Pobyt odpovedal ponuke, bola som spokojná. Mám len jednu pripomienku: bolo by dobré vybaviť izbu chladničkou

Skvělé (Gabi S.)

V tomto penzióne sa nám veľmi páčilo. Nachádza sa blízko centra, izby sú pekné strava nám vyhovovala. Dostali sme izbu na prízemí, vedľa vchodových dverí, v kúpeľni neodtekala voda, ale po rozhovore s recepčným nám ponúkli inú veľmi peknú izbu a potom sme už boli veľmi spokojní. Odporúčam navštíviť tento penzión. Scholtzová.

Skvělé (Ivana K.)

Ochotný personál, snídaně vyhovující, čisté pokoje, skvělá dostupnost centra města. Chyběla nám jen malá lednička a alespoň ještě jedna židle (v pokoji jsme byli tři).