Užijte si Prahu v historické budově bývalého královského soudu v Royal Court Hotelu ***, který leží v parádní lokalitě kousek od centra - na Václavské náměstí dojdete za 15 minut. V ceně je bohatá snídaně a láhev vína. Doplatit si můžete wellness.

Užijte si Prahu v historické budově bývalého královského soudu v Royal Court Hotelu ***, který leží v parádní lokalitě kousek od centra - na Václavské náměstí dojdete za 15 minut. V ceně je bohatá snídaně, na níž si musí pochutnat každý. Těšte se také na láhev vína. Za příplatek relaxujte v nádherném wellness v orientálním stylu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana C.)

Hezký, čistý hotel, krásný pokoj, velmi dobrá snídaně a především luxusní wellness zóna.

Vynikající (Renáta F.)

Hotel je pěkný, pokoje menší, ale útulné. Na pokoji jsme měli na přivítanou láhev šampaňského. V ceně pobytu byla snídaně, která byla moc dobrá. Bylo si co vybrat ze slané i sladké kuchyně. Wellness jsme nevyužili, byli jsme jen na jednu noc. Personál byl velmi vstřícný, nabízel i doplňkové služby. Pobyt proběhl naprosto bez problémů. Byli jsme spokojení.

Vynikající (Olga K.)

Obdrželi jsme vše. Personál velmi vstřícný a příjemný. Hodnotím výborné snídaně a čistotu. Rádi se tam opět vydáme.

Vynikající (Veronika U.)

Hotel bol veľmi pekný moderne vybavený, čistý a útulný. Na ranajky bol pestrý výber jedla. Využili sme aj hotelový wellness. Personál bol príjemný a ochotný.

Vynikající (Denisa V.)

Prostredie hotela krásne, kúsok od centra, milí a ústretoví personál, mali sme babskú jazdu. O rok určite sa sem vrátime, maximálna spokojnosť, doporučujem.

Vynikající (ilona B.)

Vše bylo v naprostém pořádku, služby, personál, dostupnost. Rádi si nějakou akci zopakujeme.

Vynikající (Ludmila ?.)

Všechno super. Krásné ubytování, dobré snídaně, blízko do centra. Jen bych vytkla, že nejdou v TV české programy.

Vynikající (Michaela S.)

Hotel je asi 5 minút pešo od centra. Dostali sme všetko, čo bolo sľúbené. Slečna na recepcii nám milo dala mapku centra a vyznačila čo sme potrebavali + sme dostali víno a šampanské. Raňajky boli výborné - teplé jedlá, koláčiky, ovocie, zelenina, pečivo, šunky, salámy, syry aj cereálie.

Vynikající (Jana Nesvadbová N.)

Velmi příjemný, ochotný a milý personál, hotel super, čisto, vše fungovalo. Snídaně bohatá, výběr všeho co si člověk po ránu vzpomene. Děkujeme, jsme nadšeni.

Vynikající (Pavla F.)

Prostředí v hotelu je velmi pěkné, není co vytknout. Snad jen .... když si chcete večer pustit TV s českými programy, tak to nejde. Na dotaz, ohledně televizních programů, nám bylo odpovězeno, že české programy jdou pouze přes anténu a oni mají nainstalovaný satelit se zahraničními programy . Jejich klientela je prý z velké většiny zahraniční a tak prý programy přelaďovat nebudou. To jen úsměvná poznámka k tomu, když si v České republice chcete pustit české programy :-D