Relaxační dovolená v Beskydech v novém Sport Art Centrum Hotelu ****, který leží mezi Dolní a Horní Bečvou a nabízí neomezený vstup do wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Těšte se i na polopenzi a pronájem sportoviště na tenis či badminton.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lucie V.)

Pěkný pokoj, dostatek sportovního využití - stolní tenis, badminton, krásný bazén i wellness. Negativum snídaně: džus ředěný vodou, malý výběr - jeden druh salámu, dva druhy sýra, půlené sladké pečivo, to vše není hodnocení 4* hotelu.

Vynikající (Jana P.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, čisté. Wellness rovněž velmi pěkné prostředí. Určitě bych doporučila přátelům.

Skvělé (Hana ?.)

Personál moc milý, večeře super (nedostali jsme sice inzerované víno, ale nám to nevadilo - tak jen pro pořádek), snídaně nic moc - velmi malý výběr (pouze šunka, 2 druhy sýra, míchaná vajíčka a párek), velmi pomalu fungující kávovar.

Vynikající (Zdena F.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, upravené, v klidné lokalitě. Pokoje jsou prostorné a hlavně nás překvapila veliká koupelna. Obrovská pochvala za matrace na kterých se velice dobře spalo. Ano, pobyt odpovídal popisu. A obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Spokojeni jsme byli velice, jídlo bylo velice chutné, mají výborného kuchaře. A wellness jsme si užívali a relaxovali, hlavně po náročné návštěvě Pusteven, Redegastu a Radhoště. Moc, moc výborný.

Vynikající (Libor H.)

Vše bylo výborné, byli jsme velmi spokojeni. Obzvláště bych pochválil kuchyni. Všem doporučím.

Skvělé (Radka P.)

Personál milý, vstřícný a ochotný. Strava byla velice dobrá, ale trochu mě zklamalo wellness, byla tam vířivka a pouze dvě sauny. Taky mě zklamala hala na badminton, bylo v ní velice zima. Jinak vše v pořádku.

Vynikající (Jiří B.)

Byli jsme maximálně spokojeni od personálu, kuchaře i pokojské byly ochotné a vstřícné.

Vynikající (Alena V.)

Je tam super pobyt jídlo výborné protože je tam výborný kuchař i personál ale chybí ve vířivce zábradlí jako pro invalidy špatný vstup, děkuji.

Vynikající (Veronika F.)

Vše hodnotíme na 1*. Hotel v krásném prostředí, velmi hezký hotel, čistý, nádherný design. Pokoj také super, i jídlo výborné, wellness skvělé. Doporučuji všem. Určitě se ještě někdy vrátíme.

Vynikající (Miroslav F.)

Ubytování bylo podle popisu. Jedinou připomínku mám k televizi. Nešla sledovat z postelí, držák na zeď by měl byt s možnosti natočení. Strava a wellness výborné.