Turistika a cyklovýlety v Orlických horách

Čenkovice leží na okraji přírodního parku Suchý vrch - Buková hora, kde můžete po turistických trasách vystoupat přírodou vstříc krásným výhledům. Pro příznivce pohybu na dvou kolech se zde také křižuje hned několik cyklotras. Okolní lesy jsou navíc rájem houbařů.

Nabízí se i výlet do nedalekého lanového parku, aquaparku či termálních lázní. Milovníky adrenalinu nadchne bobová dráha.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michael ?.)

Vše co bylo psáno,bylo i dodrženo.Se službami jsme byli spokojeni a penzion určitě doporučujeme !!

Vynikající (Anna K.)

Bylo tam krásně, ale trošku nás jen mrzí, že jsme letos měli špatné počasí. Personál hotelu vynikající - všichni velice ochotní. Strava neměla chybu,

Vynikající (Jaroslava V.)

Vše bylo perfektní. Ubytování, strava, personál velmi ochotný, příjemný. Doporučuji tento pobyt i s dětmi.

Vynikající (Evgenia L.)

Se všem jsme byli velmi spokojení, pěkné prostředí, dobrá strava, vstřicný personal, určítě se ještě tam vratíme.

Vynikající (Romana N.)

Penzion pod sjezdovkou mohu doporučit. Krásné prostředí penzionu, krásné čisté pokoje, jídlo vynikající, obsluha také super.

Vynikající (Marcela B.)

Prostředí hotelu je pěkné, popis odpovídá, jídlo výborné a dostatek, personál vynikající.

Vynikající (Ivana H.)

Velká spokojenost, personál velmi milý, vstřícný, pobyt obsahoval vše, co bylo v nabídce. Chata sice staršího typu, ale všude čisto. Vřele doporučuji.

Vynikající (Ota C.)

Velmi milá a vstřícná obsluha. Strava výborná, pestrá, bohatá. Večeře byly formou bufetu a nebyl problém vyzkoušet všechna jídla, který ten den zrovna nabízeli. O snídani je možno říci to samé jako o večeři. Penzion je útulný. Bohužel jsem měli pokoj pro 5 a 6 lidí, takže se ta útulnost na pokoji trochu vytrácela, ale jinak bylo všude čisto. Využili jsme infrasaunu. Je tam i dětský koutek a venku pískoviště se spoustou hraček. A hlavně...….byl tam neskutečný klid.

Vynikající (Ilona D.)

Krásné prostředí, výborné jídlo, ochotný a milý personál. Vhodné pro pobyt s dětmi.

Vynikající (Jana T.)

Prostředí chaty bylo velmi útulné. Pobyt odpovídal popisu.Vše jsme obdrželi přesně podle kuponu. Strava byla výborná, kvalitní, domácí. Pokoje útulné. Personál chaty byl velmi vstřícný a příjemný. Pomohli nám ve všech oblastech. Doporučila bych výlet na Dolní Moravu(autem je to blízko) na Stezku v oblacích (podobná jako na Lipně) . Doveze vás tam lanovka. Jen není kabinková, tak s hodně malýma dětma to není vhodné. Jinak to jde i pěšky,ale ten kopec je fakt prudký a dlouhý. Stezka jako taková je vhodná pro kočárky. Pod stezkou je plno aktivit pro všechny děti i dospělé:-)) na celý den.