Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete například na relaxaci v jemné bylinné páře s krýglem kvasnicového piva, audioprogramem tajné jogínské techniky dechu a peelingovou rukavicí. Jedinečným zážitkem bude koupel v černé pivní mladině s vysokým obsahem černých pivovarských kvasnic. Trochu exotiky dodá japonská akupresurní a reflexologická strojová masáž.

Ubytování podle vašeho gusta

Ranč Bučiska nabízí ubytování v apartmánech s příznačnými názvy Kovbojské nebo Šerifovo. Apartmány mají vlastní koupelnu i kuchyňku s lednicí. Snídani si vychutnáte ve stylové westernové restauraci s kapacitou 100 míst. Na ranči je možné domluvit si i lekce jízdy na koni.

Za příplatek se můžete ubytovat v Hotelu Relax, Penzionu Forman, Apartmánech u pivovaru, v Hotelu Eroplán či přímo v pivovaru nebo v nově otevřeném 4* hotelu v areálu pivovaru.

Pečené koleno i ochutnávka čokolády

Na pobytu vás čeká terapie chuťových smyslů. V pivovarské hospodě si pochutnáte na pořádné porci pečeného kolene. Na závěr patří sladká tečka - ochutnávka pralinek a čokolád v Málkově čokoládovně. Ke všem zážitkům, které se vám dostanou v ceně balíčku, získáte ještě slevy na vstupy navíc.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie S.)

Prostředí hotelu bylo krásné, protože místo pobytu se nachází v krásné oblasti. Počasí nám sice nepřálo, a tak jsme si nemohli užít procházky, ale o to víc jsme si mohli užít wellness a odpočinek s ním spojený. Personál hotelu byl velmi vstřícný a milý. Moc děkujeme všem a rádi se zde budeme vracet.

Vynikající (Zdeňka O.)

Byli jsme všichni čtyři velice spokojeni jak s ubytováním, tak se službami wellness.

Vynikající (Imrich V.)

Hotel i pokoj odpovídal popisu. Pokoj byl čistý, stravování v hotelu bylo rovněž takové, jak bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu i pivních lázní byl vstřícný a ochotný. Celý pobyt byl velice příjemný a určitě bychom se chtěli vrátit.

Vynikající (Jan S.)

Vše OK, dle popisu z nabídky, personál ochotný, ve wellness jsme si odpočali a načerpali síly do předvánočního shonu. Pečené koleno po wellness bylo výborným završením programu prvního dne. Následovalo čisté a vzdušné ubytování přímo v areálu.

Vynikající (Petra K.)

Doporučuji, ubytování na Ranči paráda, čisto a milý personál. Lázně taky super, dobré pivo a strašně příjemný a usměvavý personál. Za tu cenu hodně muziky.

Vynikající (Petra G.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, se službami jsme byli velmi spokojeni, personál profesionální, ochotný.

Skvělé (Dagmar D.)

Strava a wellness byla výborná, ubytování bylo horší, hotel by potřeboval rekonstrukci. Obsluha v lázních i v hotelu byla milá a velmi vstřícná, super.

Vynikající (Jiří K.)

Dobré. Hotely jsme neměli s vaší nabídky protože byli daleko od lázní, vybrali jsme si blíž bohužel bez wellness, ale i tak jsme byli s ubytováním spokojeni.

Vynikající (Rita T.)

Poskytnutá lázeňská péče v pivních rožnovských lázních byla luxusní - velká spokojenost. Ubytování výborné a skvělou možnost koupání v hotelovém bazénu jsme dopoledne využili. Doporučuji.

Skvělé (Diana T.)

Strava byla velice chutná. Obsluha ochotná, rychlá, obětavá. Ubytování čisté slušné. o chybějící televizi na pokoji jsme byli včas informování. Jediné co bych vytkla - wi-fi které nám bylo slibováno bylo velice slabé dá se říci, že skoro vůbec nešlo aspoň na našem pokoji.