V okolí najdete bohaté volnočasové vyžití. Beskydy jsou přímo protkané turistickými trasami a cyklostezkami. Když vás popadne toulavá, vydejte se na některá z turistických cílů: Bumbálky - sedlo, Sůkenická rozhledna, Vysoká, Benešky, Kotlová, přehrada Horní Bečva, Kudlačena nebo Martiňák. Známá místa jako Pustevny a Radhošť snad ani nemusíme připomínat.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (JAN S.)

Pro nenáročnou klientelu. Jídlo dobré, personál ochotný, takový návrat do 80. let. Pěkná lokalita výborná dostupnost. Klidně bych doporučil přátelům.

Vynikající (Kristýna V.)

Hezká horská chata s malými, ale dobře zařízenými, čistými pokoji. Krásné okolní prostředí, vynikající kuchyně, výborná a milá obsluha. Děkuji tímto celému kolektivu chaty Barborka za jejich péči, vstřícnost a ochotu. Určitě všem 100% doporučuji.

Skvělé (Iveta T.)

Ubytovanie bolo také pre nenáročných klientov (k ním patrím aj ja), personál ústretový, strava chutná. Jedinú výhradu mám, keď boli na večeru parené buchty (a nebola som sama, komu to vadilo). Tento pobyt je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi turistiku, lesy a vedia oceniť kultúrne pamiatky.

Skvělé (Hana K.)

Ubytování skromné, ale čisté. Krásná příroda, zvlášť když nám vyšlo počasí.

Vynikající (Ilona R.)

Chata starší, ale všude voňavo a čisto. Příjemný personál a velice chutná strava. Pobyt rozhodně odpovídal popisu.