Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana L.)

Právě jsme se vrátily, nádherný hotel, služby, vynikající jídlo všem doporučuji.

Skvělé (Lucie V.)

Hotel byl moc pěkný, ale pokud si neřeknete o to, co máte dostat dle voucheru,tak vám to sami nedají. Bazém moc pěkný, strava výborná. Jen bych u 4* hotelu čekala více kosmetiky na pokoji, jen mýdlo na ruce a sprchový gel na tělo je málo. Ale jinak doporučuji.

Skvělé (Tünde L.)

Hotel sa nám veľmi páčil, je veľmi vkusne zariadený, čistý, luxusný. Izby zodpovedali popisu, k našej spokojnosti. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené. Zo stravou aj s výberom jedál sme boli spokojní. Chutilo nám. Personál hotela bol milý. Jediné, čo by sme vytkli tak krásnemu, luxusnému hotelu bol wellness, konkrétne sauny, ktoré boli malé, oddychová miestnosť neútulná, chladná. Bolo veľmi málo ležadiel a priestoru na relaxačný oddych po saune.

Vynikající (Monika L.)

Vše bylo v pořádku. Hotel krásný, personál milý a ochotný, obdrželi jsme vše co bylo na voucheru,

Vynikající (Jaroslava K.)

Naprostá spokojenost, krásné prostředí hotelu, které plně odpovídalo popisu. Výborná kuchyně, příjemný a ochotný personál.

Vynikající (Antonín H.)

Na hotelu spokojenost, vše čisté skvělý servis výměna ručníku po každé návštěvě bazénu. Vynikající snídaně a večeře velký výběr jídel po celou dobu podávání, stálé doplňování. Prohlídku Znojemského podzemí doporučuji zarezervovat 515221342. - na pokojích nejsou bačkůrky a můj kuchař dává do kroasanu čokoládu.

Vynikající (Leopold S.)

Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Pracovníci hotelu velice příjemní a ochotní. Strava super, velký výběr ke snídani i k večeři. V hotelu klid, hezky uklizeno. Do hotelu se určitě vrátíme a doporučuji i jiným zájemcům.

Vynikající (Jan ?.)

Hotel sám i pokoje jsou komfortní a odpovídají 4*. Wellness bylo super (velký bazén, sauna, pára, fitness). K snídani i obědu byl bohatý bufetový stůl. Nápoje dražší. Ourtletové centrum hned naproti hotelu.

Vynikající (Lenka H.)

Prostředí hotelu je opravdu krásné, čisté, velmi příjemné. Rovněž služby byly na úrovni, personál byl velmi milý. Strava byla přímo luxusní, snídaňové hody musí uspokojit opravdu každého. Bazén je velký, pro děti je super teplé brouzdaliště, což jsme ocenili pro našeho nejmenšího. Jediné, co by bylo možné vylepšit, je dětská herna, kde by mohlo být víc hraček. Jinak jsme byli nadmíru spokojeni a jistě se sem zase vrátíme.

Vynikající (Petra S.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, služby nadstandardní, personál vstřícný. Všem doporučuji!