Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin S.)

Velmi příjemná obsluha hotelu, krásné prostředí, doporučuji výlet kolem Bílé Opavy.

Vynikající (Alena ?.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo. Vše co nám kupón nabízel jsme obdrželi v pohodě. Personál velice příjemný. Výlety Bílá Opava, vodopády a Praděd.

Vynikající (Taťána V.)

S ubytováním i poskytnutými službami jsme byli absolutně spokojeni. Příjemné chování a ochota personálu byl příjemný bonus. Nesmím opomenout páteční taneční večer při kterém hudbou léčí sám pan šéf. Rádi se budeme vracet do krásného a zdravého prostředí Horských lázní Karlova Studánka.

Vynikající (Hana H.)

Čistota hotelu a pokojů výborná, personál a vedoucí hotelu příjemné vystupování, ochotní. Hotel je v klidné části parku, z pokoje byl pěkný výhled. Strava byla dobrá, jídla dostatek. Měli jsme masáže a opět dobré vystupování v pivních lázních i při masáži.

Vynikající (Blanka L.)

Prostředí je pořad nádherné, byli jsme velice spokojení jak s personálem tak s jídlem a obsluhou, moc děkují.

Vynikající (Vladimír K.)

Prostředí hotelu je výborné, služby v pořádku, strava výborná a personál na jedničku.

Skvělé (Jaroslav Stejskal S.)

Byli jsme spokojeni, poskytnuté služby odpovídaly, personál hotelu byl vstřícný a pohodový.

Vynikající (Julie P.)

Krásná příroda,milí lidé kolem. Vše co bylo v ceně pobytu jsme si na 100% užily (byla to naše "dámská jízda"), personál milý, jídlo dobré, vydatné snídaně, Thermal park taky super. Někomu by se mohlo zdát prostředí bazénu a vířivek zastaralé, ale na zážitek to nikterak nemělo vliv. Na recepci příjemná obsluha, pomohli, poradili, to platí i o slečně servírce.

Vynikající (Jindřiška ?.)

Hotel odpovídal popisu, je tak trochu retro, což je docela fajn, lepší než přemodernizované vybavení. Úklid pokoje každý den. Wifi na pokoji silné. Strava i obsluha výborná. Vše bylo v pořádku až na počasí, ale za to hotel nemůže. Pobyt rozhodně doporučuji, protože i když počasí nevyšlo, tak pobyt na horách a v přírodě je fajn za každého počasí.

Vynikající (Anna L.)

Hotel odpovídal popisu, strava, wellness odpovídal ceně. Personál hotelu byl perfektní. Ubytování hezké, z hotelu všude blízko, Karlova studánka kouzelná. Doporučila bych výlet na Praděd, do lázní Jeseník.