Nechte se hýčkat ve wellness

V hotelu načerpáte spoustu nových sil, je pro vás připravena uvolňující vířivka a bylinková sauna a skvělé procedury na zlepšení pružnosti a vyživení vaší pleti. Na všechny procedury, které hotel nabízí, máte automaticky 20% slevu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marta K.)

Hotel je krásný, jak na zámku. Byly jsme obsluhovány panem Petrem Haincem. Ochotný číšník a s úsměvem po celý den.

Skvělé (Libuše K.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, až na ty schody, byli jsme ve druhém patře, kde byly schody točené, příkré. Jelikož je nám 60 a více let, mělo by být na toto upozornění, jinak strava a wellness dobré, solná jeskyně nebyla O.K. Personál ochotný. Doporučila bych absolvovat výlety v okolí, je toho tam hodně.

Vynikající (Vladimí H.)

Ubytování super!!, jídlo také, jen kávu dělají lepší naproti v cukrárně Split, kde je i velký výběr dobrých zákusků.

Vynikající (Květa Kindlová K.)

Prostředí bylo krásné, personál příjemný a vstřícný. Výběr večeří ze šesti možností. Wellness procedury jsme si mohli naplánovat, jak nám vyhovovalo. Nad očekávání dobré.

Vynikající (Bedřiška B.)

S pobytem jsem byla velice spokojena, vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. V tomto hotelu jsem byla již podruhé a byla jsem spokojená se stravou, držím bezlepkovou dietu a ani to nebyl žádný problém, pouze pečivo jsem si dovezla z domova. Personál byl velice ochotný a vstřícný, určitě se do hotelu opět vrátíme. Prošli jsme celou Českou Lípu a zajeli se podívat do Liberce do botanické zahrady a také jsme navštívili Motýlý dům v německu, na cestě domů jsme se zastavili podívat na národní přírodní památku Panská skála kde byla natáčená známá pohádka Pyšná princezna.

Skvělé (Vendula B.)

Prostředí hotelu se mi velmi líbilo a vše odpovídalo popisu, který jsem si přečetla na internetu. Obdrželi jsme vše co v bylo v našem balíčku uvedeno.

Vynikající (Michaela M.)

Hotel byl nádherný. Pobyt odpovídal popisu. Měly jsme vše, co bylo v kuponu napsáno. Jídlo výborné, jen jsme na něj musely dlouho čekat.

Skvělé (Božena K.)

Prostředí hotelu bylo krásné, stravování a personál restaurace kvalitní. Služby Wellnesu - vířivka a sauna výborné, masáž čokoládová a bylinková pouze 20 min - mohla být delší, solná jeskyně-také asi 20 min, nic moc, už jsme byli v lepší vybavené solné jeskyni. Solárium jsme neabsolvovali a ani služby bazénu jsme nevyužili.

Vynikající (Šárka B.)

Hotel i personál super! Strava taky na výbornou. S procedurami jsme byly taky velmi spokojené. Není co vytknout. Jen to příšerné vedro na pokoji večer, spaly jsme v podkroví. Třeba jen pořídit nějaký větrák. Ale jinak velká spokojenost!

Skvělé (Květoslava R.)

Prostory hotelu krásné, vkusné. Pokoj čistý, vybavený, všechny potřebné informace v deskách přímo pro nás. Personál vždy ochotný a milý. Jídlo výborné, obrovské porce. Obdrželi jsme vše, co bylo v balíčku (dokonce jsme mohli vyměnit nevyužité solarium za vstup do bazénu v ČL). Jediné malé minus u nás má hotelový wellness, kde vířivka nevalně zapáchala. I přes stížnosti ostatních hostů k vyřešení nedošlo. A "solná jeskyně", bez které bychom se tedy příště obešli