Vyrazte do Mariánských Lázní na luxusní pobyt a nechte za sebou každodenní starosti. V ceně máte vynikající polopenze, ale především zkrášlující a ozdravné procedury jako zábaly, oxygenoterapie, vířivku, saunu nebo i vstup do bazénu a trénink golfu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Josef S.)

Vše bylo skvělé, prostředí velmi příjemné a personál velmi pozorný a ochotný pomoci.

Vynikající (Světlana A.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, s poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni (strava výborná), personál ochoten, poradí - také spokojeni. Bohužel nepřálo počasí, nemohli jsme moc na výlety, ale prošli jsme alespoň Mariánské lázně a ty bychom určitě doporučili stejně tak i pobyt v hotelu.

Vynikající (Katarína P.)

Personál je veľmi milý, ochotný. Strava vynikajúca. Prostredie výborné. Dobre sme si oddýchli.

Vynikající (Alena K.)

Pobyt se nám velice líbil a vše bylo prostě na jedničku. V lázeňské části města bylo velmi krásné osázení jarními květinami. Tip na výlet mohu doporučit: procházku po Kladské. Je to nedotčená příroda.

Vynikající (Ivana K.)

Prostředí hotelu úžasné, domácké, klidně v retro stylu, personál milý a vstřícný, pracovnice wellness ochotné, milé, profesionálně na výborné úrovni, jídlo dostačující výběr a chutné, procedury v rámci balíčku jsme absolvovali bez problémů. Celkové super doporučují.

Vynikající (Jiří B.)

Hotel, pokoj, jídlo i obsluha super. Prostředí krásné. Ideální poloha pro golfisty.

Vynikající (Štefan H.)

Prostředí hotelu velice příjemné, pobyt odpovídal popisu a wellness předčil má očekávání, strava perfektní. Budu na to velice rád a dlouho vzpomínat. Personál absolutně profesionální a perfektní.

Skvělé (Jiří K.)

Popis hotelu odpovídal skutečnosti, vše co bylo na kuponu uvedeno jsme dostali, strava byla velice chutná, personál velice milý a ochotný.

Vynikající (Michal K.)

Byli jsme velmi spokojeni s prostředím, se službami i personálem, jediné snad co bychom mohli vytknout byly delší časy mezi jednotlivými chody u večeře. Jinak opravdu spokojenost.

Vynikající (Jarmila O.)

Poukaz jsem věnovala dětem ke 30. výročí jejich svatby. S ubytováním v hotelu Morris v M. Lázních i se všemi službami byli velmi spokojeni, přímo nadšeni. Spokojenost ještě násobilo krásné počasí a blízkost golfového hřiště.