Privátní vířivka, slevy na procedury a další výhody

Vychutnejte si parádní relax ve dvou v hotelové privátní vířivce. Využít můžete také 50% slevy na širokou nabídku masáží, koupelí nebo zábalů. V ceně budete mít i zapůjčení hotelových županů.

Varianty 2 a 3 mají wellnes balíček ještě více nabitý! Těšte se třeba na lesní bylinkovou koupel nebo půlhodinku v soukromém saunovém světě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Stanislav M.)

Malý příjemný penzionek pod horama, 5 km od centra Kunčic pod Ondřejníkem. Klidné místo. Měli jsme štěstí, že páry byly bez dětí v (týdnu). Pokoj standard pro nás dostačující, teplý, čistý. V noci se ozývaly nějaké pazvuky (asi topení nebo voda ze svodů střechy). Strava trochu omezená (polopenze), malý výběr, skoro ve všem jedlé houby - asi místní gastronomický kolorit penzionu. Předplacený wellness - standard. Šampaňské za příplatek, masáž šíje - záda za přípl., tj. za 350 Kč/os. na 25 min., sauna, koupel - OK. Personál ochotný. Cena za pobyt na 2. noci pro dva, NE-ÚT za 2990 Kč. Asi za to, co dostanete není velká, ale kdyby byla větší, tak by v daném období vzhledem k výběru na slev. portálech by měli v týdnu prázdno. Nám to ale vyhovovalo.

Vynikající (Žaneta J.)

Penzion menší, pěkný. Pokoje čisté. Se službami - personál - velmi spokojeni. Krásné wellness. Obdrželi jsme vše, co bylo přislíbeno v kuponu. Strava - spokojenost.

Vynikající (Petra C.)

Pobyt jsme si s manželem velice užili :). Penzion byl příjemný, čistý. Služby personálu byly výborné, kuchyň také.

Skvělé (Lucie S.)

Příjemné domácí prostředí, výborně jídlo, moc milý personál. Pobyt se nám vydařil :). Děkujeme.

Vynikající (Renata M.)

Prostředí klidné, procedury výborné, strava vynikající, personál příjemný, nádherné okolí a krajina.

Vynikající (Tereza G.)

S výběrem penzionu jsem byla velice spokojena. Obsluha byla příjemná, jídlo výborné a wellness odpovídalo popisu na stránkách. Návštěvu rozhodně doporučuji.

Vynikající (barbora B.)

Ano, byli jsme mile překvapení, že vše odpovídá dle popisu, plus měli rozepsané možnosti okolního využití.

Vynikající (radek D.)

Vše bylo vynikající, jídlo výborné, wellness vynikající radovánky. Pobyt byl úžasný, jídlo výborné, wellness úžasný.

Vynikající (Josef K.)

Pobyt se nám velmi líbil. Všechno bylo v naprostém pořádku. Se službami i s přístupem personálu jsme byli spokojeni. Souhlasíme s Vaší vytištěnou nabídkou na možné výlety.

Vynikající (Marie V.)

Líbilo se nám úplně vše, prostředí hotelu super, všude čisto a útulno. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Strava výborná, wellness neměl chybu, vířivka úžasná, masáže také, opět vše čisté. Personál hotelu se k nám choval velice mile a přátelsky, dělali pro nás vše, co nám na očích viděli. Jen nám nepřálo počasí, tak jsme se rozhodli, že pojedeme určitě ještě jednou za lepšího počasí.