Prožijte luxusní relaxaci v Českém Švýcarsku. Ubytujte se ve Wellness Hotelu Lužan ****, zajděte si do aroma sauny, na masáž nebo oxygenoterapii nebo využijte slevu 20 % na jakoukoliv proceduru. V nádherné restauraci si také vychutnáte polopenzi.


Jen asi 15 km od hotelu vstoupíte do nádherného Českého Švýcarska, kde se budete procházet po turistických trasách a objevovat skalní útvary.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václava H.)

Vše odpovídalo nabídce. Hotel velmi pěkný, wellness úžasné, jídlo špičkové. Jediné, co nefungovalo byl nabízený bowling.

Vynikající (Jindra Z.)

Pobyt byl vynikající, vše, co bylo nabídnuto bylo i splněno. Jídlo vynikající, personál vstřícný, ubytování čisté a pohodlné.

Vynikající (Jana S.)

Hotel je opravdu úžasný, personál milý, jídlo vynikající, prostě pobyt super. Určitě navštivte Loretu přímo ve městě.

Vynikající (Miroslava B.)

Byli jsme velmi spokojeni, luxusní ubytování, skvělá strava, ochota personálu byla příkladná. Moc se nám tam líbilo. M.Březinová

Vynikající (Michala V.)

S hotelem spokojenost. Přímo na náměstí Rumburka. Ochotný personál. Wellness procedury dle popisu. Nejlepší část byla polopenze. V restauraci patřící hotelu si můžete do určité částky vybrat cokoliv z jejich menu a opravdu to stojí za to. V ceně polopenze je i polévka a dezert. Využili jsme i bowling. Pokoje hezké, čisté - i na pokoji je sprcha s masážními hlavicemi.