Na jihu Moravy je hodně míst k vidění. Začněte třeba historickým Znojmem a ubytujte se v Hotelu N ***. V rámci pobytu vás čeká polopenze, posezení u vína i hodina v sauně. Zavítejte do vinařského kraje a užijte si zdejší uvolněnou atmosféru.

Jižní Morava pro milovníky historie a vína

Hotel N *** se nachází v Příměticích, okrajové části Znojma. Svou polohou je tak ideální jak k prozkoumávání města Znojma, tak pro toulky po vinařské oblasti. Na hraniční přechod Hatě, kde najdete obchodní centrum Freeport a atrakce pro děti, je to jen 15 km.

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s klimatizací, minibarem, TV i WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Hotel má vlastní restauraci, kde si pochutnáte na polopenzi, ale také vinný sklep. Není ale ledajaký, pochází z poloviny 18. století a patří k největším křížovým sklepům na světě. Těšit se tedy můžete také na nabídku výtečných lokálních vín.

Dodatečné info

 • Děti do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti od 5 let 500 Kč/noc včetně polopenze.

 • Dětská postýlka 200 Kč/den, nutno domluvit předem.

 • Místní poplatek 10 Kč/osoba od 18 do 70 let/noc.

 • Možnost dokoupení vyjížďky na koních s výhledem na Znojmo za 500 Kč pro 2 osoby.

 • Kupón není možné využít v termínu 15.6. - 23.6.2019.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc po dohodě s recepcí

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Aneta D.)

Byli jsme spokojeni. Ubytování krásné a jídlo úplně skvělé, moc jsme si pochutnali. Jen chybělo celozrné pečivo. Obsluha vždy příjemná a ochotná.

Skvělé (Jarmila B.)

Paní recepční byly strašně příjemné a ochotné, to samé i pan číšník. Dostalo se nám jak slíbeného vína, tak i sauny. Jen škoda, že se v hotelu ještě netopilo, ale po oznámení, že je nám chladno, nám velice rádi poskytli přímotop.

Vynikající (Eva S.)

Vše bylo dokonalé. Personál velmi milý a ochotný. Ubytování v čistých prostorných pokojích s velkými lůžky. Strava chuťově vynikající, jen méně pestrá.

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Rotunda sv. Kateřiny

Rotunda sv. Kateřiny

Románská rotunda, postavená kolem poloviny 11. století, je pozůstatkem přemyslovského knížecího hradu ve Znojmě. Při cestě jižní Moravou rozhodně nevynechejte tuto národní kulturní památku, která vás zaujme nejen z architektonického a historického hlediska, ale její vnitřní výzdoba potěší všechny milovníky výtvarného umění.