Jižní Morava pro milovníky historie a vína

Hotel N *** se nachází v Příměticích, okrajové části Znojma. Svou polohou je tak ideální jak k prozkoumávání města Znojma, tak pro toulky po vinařské oblasti. Na hraniční přechod Hatě, kde najdete obchodní centrum Freeport a atrakce pro děti, je to jen 15 km.

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s klimatizací, minibarem, TV i WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Hotel má vlastní restauraci, kde si pochutnáte na polopenzi, ale také vinný sklep. Není ale ledajaký, pochází z poloviny 18. století a patří k největším křížovým sklepům na světě. Těšit se tedy můžete také na nabídku výtečných lokálních vín.

Tipy na výlet

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Rotunda sv. Kateřiny

Románská rotunda, postavená kolem poloviny 11. století, je pozůstatkem přemyslovského knížecího hradu ve Znojmě. Při cestě jižní Moravou rozhodně nevynechejte tuto národní kulturní památku, která vás zaujme nejen z architektonického a historického hlediska, ale její vnitřní výzdoba potěší všechny milovníky výtvarného umění.

Hotel N ***

Přímětice 62, Znojmo
Česká republika

515 228 164

hoteln@hoteln.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc po dohodě s recepcí
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,28/5
Celkem 18 hodnocení