Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela K.)

Pobyt se nám velmi líbil, vše bylo v pořádku. Jídla bylo dost a chuťově vynikající.

Skvělé (Dana R.)

Prostředí nádherné, personál ochotný. Masáž předobjednat nešlo, a objednat v pátek odpo masáž na víkend bylo nereálné. Ostatní procedury byly v dosahu.

Vynikající (iveta P.)

Byla jsem velmi spokojena s pobytem i s poskytovanymi službami. Strava byla pestrá, personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Věra P.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, i když je dál od centra. Měly jsme hezké počasí, tak jsem si procházek užily. Jídlo bylo velmi chutné a hodně. Využily jsem zaplacené procedury a ještě jsme si přikoupily. Využily jsem plavání v bazénu, voda byla příjemná.

Vynikající (Nataša A.)

Hotel Harmonie je v krásném prostředí s velkou kapacitou. Jídlo výborné, chutnalo nám, jídla bylo opravdu dostatek. S wellness službami jsme také byli velice spokojeni příjemný personál. Využili jsme všech procedur. Personál hotelu příjemný. Určitě bychom doporučili všem známým aby využili vašich služeb. Lázeňskou kolonádu mám moc ráda a často se do Luhačovic vracím. Po okolí jsou nádherné procházky přírodou. S možností navštívit nedaleké město Zlín a okolí.

Vynikající (Zdenka H.)

Hotel je v krásném prostředí, všude klid a pohoda, úžasný relax. Strava i wellness také na jedničku. Pouze jsme nebylyi spokojeni s obsluhujícím personálem (jenom na jedné směně) v denním baru.

Skvělé (Helena K.)

Prostředí hotelu bylo fajn, strava byla dobrá, jen je mi líto, že nešlo některé procedury mezi sebou vyměnit - kombinovat. S personálem nebyly vůbec žádné problémy. Ochotní, milí, nebylo třeba na nic dlouho čekat.

Vynikající (Jaroslav N.)

Hotel moc pěkný a na úrovni. Odpovídá popisu Travelkingu. Strava velmi dobrá a chutná. Personál příjemný. Tip na výlet od hotelu kolem přehrady do Horní Lhoty. Převážně lesem cca 9 km. Z Horní Lhoty buď pokračovat okruhem do Luhačovic což je dalších 11 km nebo Busem zpět za 20,- Kč. Nám se to moc líbilo.

Vynikající (Věra K.)

Recenzi na tento pobyt, který jsem absolvovala před 2 lety, píši se zpožděním až teď, a to proto, že jsem s rekreací a wellnessem v hotelu Harmonie v Luhačovicích byla natolik spokojená, že jsem se na stejné místo vrátila ještě v dalších letech v různých ročních obdobích. Konkrétně jsem zde byla již čtyřikrát, vyzkoušela jsem ubytování na Harmonii I a II a považuji se za osobu natolik fundovanou, abych mohla své pobyty objektivně posoudit. Personál je milý, ochotný, usměvavý, vstřícný, a to bez ohledu na to, zda jde o personál stálý či sezónní. Strava je bohatá, většinou česká kuchyně, snídaně je formou teplé i studené kuchyně neustále doplňovaná, večeře tříchodová je výběrová ze tří jídel a dle mého názoru si každý mohl vybrat ke své spokojenosti. Pokoje jsou útulné, čisté, standardně vybavené, vytknout mohu snad jen to, že naše reklamace nesvítící žárovky v lampě nebyla za celou dobu našeho pobytu vyřízená. Výhodou hotelu je její wellness zejména v době, kdy je nevlídné počasí; masáže, zábaly, inhalace vincentky, bazén, whirpool atd. mne vždy dostane do pohody. Určitě budu chtít přijet znovu.

Vynikající (Blanka M.)

Vše bylo v naprostém pořádku, personál ochotný. Jídlo bylo výborné. Celkově super pobyt. Určitě se vrátíme.