Maximálně se zrelaxujete díky vstupu do privátního wellness klubu. Čeká vás tu venkovní vířivka, sauna i ochlazovna, využijete také relaxační místnost. V hotelu se rovněž nachází solná jeskyně, solárium a masážní studio, kam můžete zavítat za poplatek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří J.)

Hezky vybavený hotel, velmi dobrá strava, wellness - užil jsem si saunu - čistota na jedničku, co musím nakonec zdůraznit je ochota a příjemné vystupování veškerého personálu - jak recepčních tak obsluhy v kavárně a na bowwlingu.

Skvělé (Kamil K.)

Prostředí hotelu bylo moc krásné, z venku trochu horší, ale uvnitř naprostá spokojenost.

Skvělé (Radek M.)

Prostředí hotelu super, wellness nic moc, strava tak akorát. Jediná připomínka, maséři masírovali až v šest večer, a asi jim už došly síly, to bylo jen polechtání a přítelkyni masér zapomněl namasírovat nohy, jinak spokojenost.

Vynikající (Vítězslav M.)

Příjemné prostředí hotelu, příjemný a ochotný přístup personálu, výborné masáže.

Vynikající (Jitka Z.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, splněno bylo vše, co bylo na kupönu prezentováno. Hotel byl velmi pěkný, personál příjemný a vstřícný.

Vynikající (Renáta V.)

Vše, co hotel nabízel, odpovídalo realitě. Byli jsme spokojeni se službami i s personálem. Už jsem pobyt doporučila přátelům.

Vynikající (Zdeněk K.)

Služby hotelu Tatra, jako i poskytnutý wellness a strava byly velmi dobré. Personál byl příjemný a ochotný. Byly to pro nás velmi pěkné chvíle relaxace a odpočinku. Můžu vřele doporučit všem.

Vynikající (Ladislav S.)

Hotel poskytl vše, co bylo nabízeno. Personál je velmi příjemný a ochotný, jídlo výborné a stejně tak poskytované procedury. Naprosto spokojen, jen počasí mohlo být lepší.

Vynikající (Hana C.)

S hotelem Tatra jsme byly velmi spokojené. Pokoje byly moc pěkné, čisté a prostorné. Celý hotel útulný s přátelskou atmosférou. Nemůžu opomenout ani služby, vše bylo parádní: Jídlo moc dobré (výběr cca z 8 jídel+2 z poledního menu). Personál příjemný,milý a ochotný. Wellness perfektní, využily jsme vše a dokoupili si ještě masáže, protože paní masérka (Máčalová Hana) je úžasná. Všem bylo v naprostém pořádku, přesně podle popisu. Doporučuji všem - odpočinek jak má být.

Vynikající (Michaela B.)

S pobytem jsme byly velmi spokojené. Vše odpovídalo tomu, co bylo na slevovém kupónu uvedené. Služby (sauna, solná jeskyně, masáže) byly super a jídlo bylo moc dobré. Co se týče personálu, tak nemáme co vytknout. Personál byl ochotný, zodpověděli nám veškeré naše dotazy, vše měli zorganizované, paráda. Ubytování také super, dostačující. Díky za hezký pobyt.