Luxusní prožitek si můžete dopřát na dovolené v Hotelu Lions na Rakovnicku. A co k tomu patří? Neomezený vstup do moderního vodního wellness i parní sauny, all inclusive se zmrzlinovým bufetem a neomezenou konzumací nápojů plus sleva na procedury.


V rámci neomezené konzumace alkoholických nápojů se můžete těšit na tyto chutě:

  • Pivo Mušketýr 11°
  • Rozlévané španělské víno (Chardonnay, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Merlot)
  • Vodka, rum, peprmintka, griotka, medová hruška, medová švestka a hruškovice od likérky Bousov

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana H.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, personál byl milý a ochotný a jídla habaděj, určitě doporučuji k návštěvě.

Vynikající (Androniki V.)

Vše bylo Ok, prostředí velmi pěkné, jídlo výborné, personál příjemný a ochotný. Velka spokojenost se vším.

Vynikající (Vladislav K.)

Prostředí hotelu je nádherné. Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Strava byla chutná - možná by mohla být pestřejší. Personál hotelu byl vstřícný a ochotný.

Vynikající (Ludmila K.)

Moc pěkné. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Strava, Wellness, personál všechno v nejepším pořádku.

Vynikající (Zdeňka S.)

Prostředím hotelu jsme byli velice milé překvapeni, při vjezdu do vesnice si říkáte pro boha kam to jedete, ale vzápětí se nestačíte divit. Celý areál hotelu je prostě úžasný, překvapila nás velikost celého areálu, apartmány jsou vkusně zařízeny a parkování přímo před vstupem do pokoje je také velice příjemné. S poskytnutými službami jsme byli též spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo na kuponů a veškerý personál byl velice milý a ochotný, jen malá připomínky k wellness - při kapacitě přes 200 lůžek, je velikost wellness malá. Vířivka i sauna jsou neustále obsažené, takže hlídáte kdy se uvolní místo a musíte si honem pospíšit aby vás někdo nepředběhl a v bazénu si při větším množství lidí nezaplavete, ale i přes to jsme si wellness užili. Velkou pochvalu musíme udělit kuchaři - jídlo bylo naprosto úžasné! Pobyt v tomto hotelu můžeme jen doporučit.

Skvělé (Dagmar S.)

Prostředí hotelu nádherné, krásnější než na fotkách. Jídlo výtečné, personál úžasný, až na wellness služby. Zklamání z rašelinového zábalu a služeb s tím spojené. Bazén, sauna vyhovující.

Skvělé (Alexander S.)

Prostředí hotelu se nám líbilo a plně odpovídalo popisu v nabídce. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Ochotný personál.

Skvělé (Silvester S.)

Hotel Lions - okolie upravené, značne rozsiahle - výhoda v letných mesiacoch - nie je počuť hluk. Bohužiaľ večer dosť značný zápach /septik?/. Izby štandardné, čisté. Strava - raňajky rovnaké menu, včas dopĺňané, bez problémov, obed z dennej ponuky, večere celkovo dobré, len /pri dvoch kupónoch/ rovnaké menu - ale mali sme ponuku aj na výber iného jedla. Bazén - na počet ľudí sa zdá malý, ale využili sme ho celkom bez problémov. Voda - pre niekoho chladná, na plávanie akurátna. Okolie - samotné miesto bez zaujímavostí, ale v okolí do cca 20 km mnoho zaujímavých múzeí a hradov. Architektúra originálna - pražský opuk - dosť často necitlivé zásahy na fasádach domov. Sklamali akurát Krušovice - na prehliadku pivovaru je nutné sa nahlásiť dopredu - informácie na nete sú staré. Celkovo spokojnosť, akurát by som z ponuky vynechal slovo ,,luxusný".

Vynikající (Blanka R.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, poskytované služby byly na vysoké úrovni, personál vstřícný a ochotný. Pěkný výlet na hrad Křivoklát a Zbiroh.

Vynikající (Martina H.)

Velmi pěkné prostředí, luxusní zařízení pokoje, výborné jídlo, navíc jsme dostali lepší pokoj než byl v ceně poukazu, neboť v době telefonického ověření byly standardní pokoje volné a po zakoupení voucheru a písemné objednávce byly již obsazené a k dispozici byly jen pokoje superior lux s příplatkem - když jsem se proti tomu ohradila, nabídli nám lepší pokoj bez příplatku! Velmi příjemný personál. Doporučuji