Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Hotelu Orsino ****, který najdete v Horní Plané u Lipenské nádrže. Těšit se můžete na relaxaci ve wellness, únikovou hru, slevu na masáže nebo zapůjčení koloběžek. K Lipnu to budete mít jen kousek.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivan V.)

Celkově to šlo, i když jsme si nepřipadali, že jsme v "luxusním 4 hvězdičkovém" hotelu. Z našeho pokoje se musí do restaurace a jídelny/recepce chodit venkem (co když je třeba 15 stupňů pod nulou?). Snídaně stále stejné- šunka, salám, sýr a pořád jenom párky, žádné např. vejce. Zelenina absolutně žádná, ovoce minimum. Večeře výběr jenom ze dvou jídel, taky nic moc. Personál v pohodě. Wellness v pořádku.

Skvělé (František K.)

Prostředí hotelu byl takový lepší průměr na to že to byli 4 hvězdičkový hotel. Obdrženo bylo vše co na kuponu bylo uvedeno. Jen byl malý zádrhel v pátek večer jít do sauny. Sauna volná, ale nebylo se čím do ní zabalit. Obsluha v restauraci byla výtečná a strava též.

Skvělé (Ludmila V.)

V hotelu se nám líbilo, byli jsme spokojeni ve všech směrech. Personál byl vstřícný a profesně na svém místě. Můžeme jen doporučit, nejen rodinám s dětmi, kterých bylo za našeho pobytu hodně, ale i starším lidem. Hotel leží prakticky hned vedle cyklostezky, která byla stále využívaná. Doporučili bychom majiteli hotelu, aby instaloval do oken sítě proti hmyzu. Jelikož bylo potřeba větrat a to i v noci, do pokoje se nám dostával různý hmyz. A lépe označil místo, kde k hotelu odbočit, ze směru od Horné Plané. Jediná reklama na hotel byla až těsně před samotným odbočením. A protože hotel není vidět, velmi lehce se přejede. Ne každý používá navigaci, jako my, ale i tady jsou nedostatky. Hotel je možné zadat jen pomocí GPS. Pod číslem v ulici je neznámý. v hotelu se nám líbilo, a není vůbec vyloučené, že se na toto místo vrátíme, ať už sami, nebo s vnoučaty.

Skvělé (Marcela M.)

Zařízení hotelu je jednoduché, ale vkusné a pohodlné. K snídani i večeři bylo všeho dost a v dobré kvalitě. Škoda, že jídelna nefunguje celý den. Personál byl ochotný a příjemný. Pobyt zde mohu doporučit.

Vynikající (Šárka S.)

Pobyt byl super, moc jsme si ho užily - jediné mínus bylo, že byl příliš krátký. :-) Hotel je krásný, čistý a situovaný do krásné přírody, kde je naprostý klid! Jídlo bylo také moc dobré, všeho bylo stále dost. ;-) Obsluha a personál také velmi příjemný. ;-) Bazén a sauna byly velmi příjemným vyplněním volného času. Nemáme co vytknout, doporučujeme ostatním a určitě tam v budoucnu ještě vyrazíme! ;-)

Skvělé (Irena ?.)

V hotelu se nám celkem líbilo. Ocenila jsem prostornou koupelnu s dostačujícím odkládacím prostorem. Jídlo bylo chutné, ale postrádala jsem více druhů ovoce a zeleniny.

Vynikající (Pavel K.)

Ubytování dobré a příjemné, prostředí dobré, klidná a pěkná lokalita, milý a ochotný personál, bazén, sauna, dětské hřiště a spousta dalšího.

Skvělé (Roman S.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše relativně odpovídalo nabídce. Strava dobrá, wellness super, personál ochotný.

Vynikající (Lucie F.)

Pokoj jsme dostali ve vedlejší budově v přízemí, což nám kvůli pejskovi velmi vyhovovalo. Pokoj byl velký a prostorný (dostali jsme jako pár a pes pokoj pro tři). Od hotelu vede cyklostezka do Horní Plané na náměstí a do okolních vesnic. Sauna byla dost velká, bylo nás tam i 7 a nemačkali jsme se, ale někdy tam byl člověk i sám. Bazén mohl být teplejší. Jídlo v pořádku, jen mohlo být na snídani ovoce a zelenina. Nápoje k večeři za rozumnou cenu.

Vynikající (Ludvík L.)

Vše co bylo uvedeno, bylo i splněno, personál byl velmi vstřícný, pokoje uklizené a vybavené, jídlo velmi dobré, maximální spokojenost.