V Jizerských horách si užijete turistiku, výlety po okolí i následnou relaxaci ve wellness. Skvělé zázemí poskytne ubytování v Amantis Vital Sport Hotelu *** s polopenzí a welcome drinkem. V ceně kupónu je pobyt pro 2 dospělé a 1 či 2 děti do 18 let.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Výborný pobyt, super ubytování i wellness a velice příjemný personál. Vše absolutně v pořádku vyjma drobných chybiček, které hotel vyřeší připomínkami hostů.

Vynikající (Markéta M.)

Hotel je v krásném, klidném místě (příjezdová cesta je sice prašná, ale pracuje se na jejím zlepšení), všude čisto, voňavo, klid (hotel nebyl zcela naplněn, ale věřím, že i při plném obsazení je tam klid), personál velmi vlídný, vstřícný, ochotný. Nádherná, velká sauna!! Tu jsme si opravdu užili i přes vyšší denní teploty venku na kole. Úžasný relax. Někomu možná chybí bazén, ale i na něm se pracuje a věřím, že až bude hotový, nebude to mít chybu. Kuchařům velká poklona!! Jídlo bez chyby - porce dostačující, výběr večeře ze dvou jídel max. dostačující, velmi chutné, snídaně královské. Nevíme co bychom vytkli, jelikož není co.

Vynikající (Miroslava M.)

Vše bylo dle nabídky, prostředí úžasné, hotel čistý útulný, personál vstřícný, strava výborná.

Vynikající (Pavla B.)

Byl to pro nás naprosto úžasný a luxusní pobyt. V hotelu nás uvítala velmi příjemná a usměvavá recepční, rovněž číšník v restauraci byl skvělý. Vybavení hotelu, včetně wellness, je na vysoké úrovni, rovněž jídlo bylo skvělé. Vyjížděli jsme každý den na výlety na kole, byli jsme okouzleni okolní přírodou a nádhernými výhledy.

Vynikající (Květoslava K.)

Prostředí hotelu - super, pobyt - super a služby - maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Skvělé (Jiří K.)

Hotel je po rekonstrukci, daleko v lese, bazén je ve výstavbě, vířivky, sauny bezvadné, personál hotelu - všichni příjemní a milí, se stravou jsme byli spokojeni, doporučoval bych návštěvu Liberce, ZOO, Botanická zahrada, Ještěd a další možnosti v městě. V Jablonci návštěvu muzea bižuterie a skla.

Vynikající (Barbora ?.)

Pobyt absolutně odpovídal popisu a byli jsme velmi mile překvapení přístupem paní recepční. V ničem nebyl problém, vše bylo v naprostém pořádku a užili jsme si ničím nerušený romantický víkend na horách! Určitě doporučujeme a rádi se sami na místo vrátíme!

Vynikající (Lenka M.)

Ubytování bylo špičkové, stravování bylo domácí velké porce a chuťově vznikající. Personál ochotný a wellnesu se nedá nic vytknout.

Skvělé (Petra U.)

Ubytování bylo v pořádku, jídlo slušné, do vířivky jsme se bohužel nedostali, okolí pěkné.

Vynikající (Romana B.)

Vše bylo v pořádku, byli jsme na stejném místě již podruhé a opět nezklamali. Dokonce po změně personálu byly služby ještě lepší. Chutné jídlo a velmi příjemná obsluha, v hotelu čisto a teplo, welnes i masáž úžasné. Děkujeme :-)