Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela N.)

Prostředí hotelu bylo nádherné, jídlo vynikající a služby odpovídali popisu a představám. Jediné co zmátlo bylo: "Masáž (30 minut) pro oba" ve skutečnosti to bylo každý 15 min anebo jeden 30 min. Chtělo by to lépe napsat. Jinak nemám co vytknout.

Vynikající (Martina D.)

Spokojeni. Bylo by potřeba opravit příjezdovou cestu, za to bohužel nemůže hotel, ale obec Desná.

Vynikající (Michaela L.)

Pobyt byl velice fajn. Pokoje hezky vybavené, akorát maličká chybička, dveře na kartu, zavírání způsobem třísknutí, takže v noci je to nepříjemné. Personál skvělý, sympatický a moc ochotný. Jídlo chutné, pochutnali jsme si na všem. Určitě se rádi vrátíme.

Vynikající (Petr S.)

Hotel známe již z minula, takže jsme věděli, do čeho jdeme. Výborná kuchyně, příjemný a ochotný personál. Vše, co byla na poukazu, jsme obdrželi. Malinko pokulhával wellness - nedostatek ručníků, málo nahřátá sauna. Pokud to bude nadále v našich silách, rádi se do hotelu opět vrátíme.

Vynikající (Michaela ?.)

Hotel vypadá velice pěkně, nové vybavení, čisto. Wellness připraven pro naši relaxaci k plné spokojenosti. Ručníky, prostěradla, lehátka. V prostoru wellness není těsno. Sauny jsou velké. Moc nám chutnalo. Paní kuchařce jsme vyřizovali pochvalu již během večeře. Obsluha v celém hotelu je milá. V baru mají za velmi příznivé ceny dobré pití.

Vynikající (Jana K.)

S pobytem v hotelu i s wellness jsme byli spokojení. Pokoj byl čistý, nově zařízený, personál ochotný. V okolí je dostatek možností na výlety.

Vynikající (Zdenek J.)

Hotel v poho, čisto, personál ochotný, wellness neměl chybu. Okolí nádherné, dopor. Souš a Smědavu, protrženou přehradu, je toho hodně.

Skvělé (Kamila P.)

Hotel hezký, čistý, milý personál, jídlo vynikající, wellness hezký, prostorná sauna, chyběl jen bazén a blízkost sjezdovky. Největší mínus hotelu je naprostá izolovanost od civilizace 2,5 km příjezdovou cestou pro jedno vozidlo! V závějích sněhu vcelku problém.

Vynikající (Jana K.)

Hotel byl velmi pěkný, umístěný v krásné přírodě, ubytování luxusní, stravování nemělo chybu, chování personálu v hotelu bylo velmi příjemné, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu přislíbeno, využili jsme i wellness, které se nám také líbilo. Celé okolí jsme objeli na kole, příroda v Jizerkách je velmi pěkná. Z celého pobytu jsme byli nadšeni, budeme hotel doporučovat známým a rádi bychom se na stejné místo ještě vrátili.

Vynikající (Jana D.)

Personál velmi vstřícný, milý a ochotný. Čistota i vybavení pokojů na jedničku. Až dotáhnou terénní úpravy v okolí hotelu - výhled z wellness, bude to to příjemnější. Klidná a pohodová dovolená uprostřed lesů, doporučuji.